• خانه
 • اخبار
 • سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید
جایزه بهترین معلم سال جوایز STEM brooztechnology، از چپ به راست: دوینا هان، طراح آموزشی در مرکز نوآوری West Valley. استفانی وینسلو، معلم دبیرستان کیتساپ جنوبی؛ و یوهانا براون، معلم دبیرستان پولمن. (عکس ها با حسن نیت از هان، وینسلو و براون)

در دنیای بدون مربیان بزرگ STEM، کارآفرینان فناوری و نوآوران پیشرو هر ساله کمتری جوایز brooztechnology را دریافت می‌کنند.

خوشبختانه برای همه ما، در مدارس بزرگ و کوچک در ایالت واشنگتن، مربیان سختکوش با تهیه Next Tech Titan، الهام بخش مدیران اجرایی آینده سال هستند. و ما سه معلم نمونه را برای تقدیر از رده معلم سال STEM خود در جوایز brooztechnology امسال انتخاب کردیم.

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید

این مربیان فقط در کلاس درس برجسته نیستند. آنها همچنین تعدادی از ابتکارات فوق برنامه را رهبری می کنند، رویکردهای جدید را بررسی می کنند و معلمان همکار را راهنمایی می کنند. آنها مجموعه‌ای از ابتکارات را رهبری می‌کنند که برای گرفتن یک رهبر شرکتی چشمگیر است – اما به خاطر داشته باشید که آنها این کار را در مدارسی پر از کودکان پرشور، درخشان، هورمونی، خسته و پرانرژی انجام می‌دهند. خیلی خیلی بچه ها

اسپانسر این جایزه که حالا دومین سال از آن می گذرد، باز هم DreamBox Learning است.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. هیئت علمی STEM برنده جایزه ما و سایر فینالیست های جوایز بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند.

هیچ رأیی در این دسته وجود ندارد. هر سه برنده برنده هستند رای گیری جامعه در سایر دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته. می‌توانید در خبرنامه جوایز brooztechnology در زیر به انتخاب خود در همه دسته‌ها رأی دهید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سه برنده بهترین معلم سال STEM به خواندن ادامه دهید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

استفانی وینسلو، معلم دبیرستان کیتساپ جنوبی، هماهنگ کننده برنامه درسی علوم

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید
استفانی وینسلو، معلم دبیرستان ساوت کیتسپ. (عکس بالا از South Kitsap)

استفانی وینسلو به عنوان استاد AP در اکولوژی، نجوم و علوم زمین و به عنوان مشاور برنامه رهبری STEM Club و Link Crew، شخصاً زندگی دانشجویان بیشماری را تحت تأثیر قرار داده است.

کلاس درس او الهام بخش آنهاست، از پوستر زنان در علم، تا توهمات نوری MC Escher که چشم انداز را خم می کند، تا یک لباس فضانورد در اندازه کامل. وینسلو گفت: “قسمت جلو تاریک است.” “این می تواند هر کسی باشد – هر کسی می تواند یک فضانورد باشد!”

دروس او آنها را درگیر می کند، همانطور که در دوران COVID-19 انجام دادند، زمانی که او با Puget Sound Naval Shipyard همکاری کرد تا کیت هایی را برای ساخت وسایل الکترونیکی مبتنی بر LED به خانه بفرستد.

اما دامنه وینسلو حتی گسترده تر است. همچنین متعهد به ایجاد یک برنامه آموزشی STEM پایدار و پایدار در مدارس است. او به عنوان هماهنگ کننده منطقه برنامه درسی علوم برای مدارس متوسطه خدمت می کند. وینسلو تلاش‌ها را برای دریافت تعدادی کمک هزینه برای تقویت منابع آموزشی موجود در محله کیتساپ جنوبی خود، واقع در کشتی از سیاتل، رهبری می‌کند.

سارا هتفیلد، سرپرستی که وینسلو را برای این جایزه نامزد کرده است، گفت: “با آموزش کارکنان ما، حمایت از تغییر و مرتبط نگه داشتن محتوای STEM، واقعاً قابلیت های STEM را در سراسر منطقه شکل می دهد.”

برخی از دستاوردهای دیگر او عبارتند از:

 • یکی از اولین اساتید حرفه ای و فنی دارای گواهی STEM در واشنگتن.
 • نقش پیشرو در مشارکت کمک هزینه تحصیلی ملی ریاضی؛
 • و ارائه کمک مالی پروژه سرمایه STEM که بودجه ای را برای ارتقاء کلاس درس فراهم می کند.

جوانا براون، معلم دبیرستان پولمن، مربی تیم‌های کاسه دانش و علم کاسه

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید
جوآنا براون، معلم دبیرستان پولمن. (عکس پولمن بالا)

در حالی که یوهانا براون برنامه‌های عالی از جمله شیمی AP و علوم کامپیوتر AP را به دبیرستان خود در شرق واشنگتن آورد، او همچنین کتاب استاندارد مطالعه را پاره کرد.

براون کلاس درس بدون نمره ای را پذیرفته است که در آن دانش آموزان به جای کسب امتیاز، تسلط خود را بر موضوعات از طریق پرس و جو، یادگیری پروژه محور و توضیح علمی نشان می دهند. او کنفرانس هایی با دانش آموزان برگزار می کند تا در مورد تحصیلات و رشد آنها به عنوان فردی صحبت کند.

براون شیمی سبز و پایدار را آموزش می دهد. این دستاوردهای دانشمندان از گروه‌هایی که نمایندگی کمتری دارند را برجسته می‌کند.

ملیسا مایر، یکی از همکارانی که براون را نامزد دریافت این جایزه کرده است، گفت: “هدف او ایجاد فضاهایی است که انسانیت دانش آموزان را جشن می گیرد و به آنها کمک می کند تا در مطالعات خود مشارکت کنند.”

و براون علم را سرگرم کننده و مرتبط می کند. زمانی که بچه ها در طول کووید دور بودند، او کیت های آزمایشگاهی خانگی ساخت که شامل پخت نان و حل کردن پیکسی استیکس برای ایجاد واکنش های گرمازا بود. معلمان بازدید کننده از جمله یک “دانشمند مدفوع” که تجزیه ضایعات گاوهای شیری را مطالعه می کند، یک دانشمند مواد غذایی از Frito Lay که نحوه شکل گیری چیپس ها را توضیح می دهد و دانش آموزان محقق محلی که از نیتروژن مایع برای تمیز کردن غبار ماه از لباس های فضایی استفاده می کنند را جذب می کند.

برخی از دیگر دستاوردهای براون عبارتند از:

 • مدرسه او امسال جایزه تنوع زنان AP در علوم کامپیوتر را برای تعداد دانش‌آموزان دختری که در کلاس براون ثبت نام کرده‌اند و تعداد افرادی که در آزمون AP گذرانده‌اند، دریافت کرد.
 • فینالیست 2021 برای جایزه ریاست جمهوری برای تعالی در آموزش ریاضیات و علوم؛
 • بهار امسال تیم Science Bowl خود را در مسابقات ملی آموزش می دهد.
 • و او برنده جایزه انجمن شیمی آمریکا برای تعالی در تدریس دبیرستان در منطقه شمال غربی شد.

دوینا خان طراح آموزش علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات در مرکز نوآوری West Valley، معلم سابق دبیرستان وست ولی در شهرستان یاکیما

سوپراستارها در آموزش STEM: با 3 معلم الهام بخش GeekWire آشنا شوید
دوینا خان، طراح آموزشی در مرکز نوآوری West Valley. (عکس مرکز نوآوری دره غربی)

برای شاگردان دوینا خان، موقعیت جغرافیایی، سن و جنسیت آنها مانعی برای موفقیت در علوم کامپیوتر نیست.

خان یک استاد در وست ولی، یک شهر روستایی در بخش کشاورزی غنی یاکیما در مرکز واشنگتن است.

این آموزش فنی را برای دانش آموزان دبیرستانی با هدایت آنها برای کسب گواهینامه های مایکروسافت در کلاس هفتم ترویج کرد. سه تن از دانش‌آموزان او از مرکز نوآوری West Valley امسال با توسعه یک برنامه کاربردی الهام‌گرفته از بیماری همه‌گیر به نام Beating Heart Health، برنده چالش برنامه‌های کنگره شدند. شامل ماشین حساب خواب، موسیقی آرامش بخش و مولد تعارف است.

خان با سازمان غیرانتفاعی IGNITE (دختران الهام بخش اکنون در تکامل تکنولوژیک) در سراسر جهان شریک شده است. این سازمان مستقر در سیاتل به دانشجویان کمک کرد تا با متخصصان STEM در گوگل، پیکسار، فیسبوک، آمازون، تی موبایل، تسلا و مایکروسافت ارتباط برقرار کنند.

خان با تعدادی از شاگردانش همکاری کرد تا به طور مشترک دروس آموزش فنی را برای جمعیت گسترده‌تر دره غربی توسعه دهند و آموزش دهند.

کیتلین دوک، یکی از همکارانی که هان را برای جایزه brooztechnology نامزد کرده است، گفت: برنامه فناوری آنها «با ارائه دوره‌های فناوری برای جوامعی که دارای نمایندگی کمتری هستند که مهارت‌های لازم برای پیشرفت در نیروی کار امروزی را ندارند، عدالت و شمول را ترویج می‌کند».

برخی از دیگر دستاوردهای خان عبارتند از:

 • به عنوان دستیار مربی و عضو یکی از شاخه های دانشگاه مرکزی واشنگتن کار می کند.
 • داوطلب شدن برای کمک به سالمندان در حل مشکلات فنی و آموزش، و همچنین ارائه آموزش فنی به جامعه؛
 • و به عنوان مشاور و مربی گروه جوانان برای افراد 10-18 ساله در یاکیما خدمت می کند.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر مایل به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.