منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • سونی با هوندا در تولید و فروش خودروهای الکتریکی شریک شده است: عرضه در سال 2025

سونی با هوندا در تولید و فروش خودروهای الکتریکی شریک شده است: عرضه در سال 2025

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سونی با هوندا در تولید و فروش خودروهای الکتریکی شریک شده است: عرضه در سال 2025

غول های ژاپنی سونی و هوندا در حال برنامه ریزی برای تولید مشترک خودروهای برقی هستند. به همین منظور، دو شرکت یادداشت تفاهم امضا کردند. این یادداشت تفاهم نقشه راه دستیابی به هدف خودروهای الکتریکی سونی و هوندا را برآورده می کند. اگرچه این هنوز نهایی نشده است، اما در نهایت یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک برای یک مشارکت جدید خواهد بود.

این دو شرکت هیجان انگیز وعده های زیادی دارند زیرا خودروسازان سنتی همچنان به فضای سریع در حال گسترش خودروهای الکتریکی نفوذ می کنند. همانطور که گفته شد، چندین شرکت فناوری تعاملات مشابهی را با خودروسازان برای تولید خودروهای الکتریکی دنبال کرده اند. برای مثال مدتی است که درباره خودروی الکتریکی اپل صحبت می شود و برخی دیگر از شرکت های فناوری از جمله هواوی و شیائومی نیز برنامه های مشابهی دارند. گفته می شود هوندا این مدل را تولید می کند، در حالی که انتظار می رود سونی پلتفرم های مرتبطی را برای این خودرو توسعه دهد. در نهایت این برند جدید هدایت طراحی، توسعه و فروش این خودروی الکتریکی را بر عهده خواهد داشت. بنابراین سونی و هوندا هر دو نقاط قوت فنی و تجربه خود را در تولید این خودروی الکتریکی به ارمغان خواهند آورد.

سونی برای تولید و فروش خودروهای الکتریکی با هوندا همکاری کرده است

خودروهای برقی سونی و هوندا چه زمانی وارد بازار می شوند؟

البته این برنامه ها مستلزم شکل گیری یک برند جدید در سال جاری است منبع، انتظار می رود اولین خودروهای الکتریکی از این سرمایه گذاری مشترک بین سونی و هوندا تا سال 2025 عرضه شوند.

سونی در زمینه های تصویربرداری، مخابرات و سرگرمی حضور پررنگی دارد. این محصول با تعدادی از محصولات و قابلیت های تکنولوژیکی هیجان انگیز رقابت می کند. هر دو شرکت می توانند یک خودروی الکتریکی منسجم را حتی با قابلیت های خاص ژاپنی ها تولید کنند. کنشیرو یوشیدا، مدیرعامل سونی در بیانیه‌ای گفت که این شرکت قصد دارد با استفاده از ترکیبی از خلاقیت و فناوری، جهان را پر از احساسات کند. یوشیدا تجربه گسترده ارائه شده توسط هوندا را برجسته کرد و گفت هدف آنها تولید محصولات برقی با تمرکز بر ایمنی، سرگرمی و سازگاری است. سونی واقعاً در توسعه وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفت کرده است و در حال حاضر دو خودروی مفهومی دارد.

مدیرعامل هوندا همچنین در بیانیه ای بر روندهای نوآورانه این شرکت جدید تاکید کرد. وی تاکید کرد که شرکت جدید با حفظ تمرکز بر ایمنی و محیط زیست از فناوری مدرن هوندا استفاده خواهد کرد. سونی و هوندا هر دو ارتباط تاریخی دارند. احتمالاً ادغام این دو نوید بزرگی برای هواداران خواهد بود و انتظار می رود امسال آغاز شود.

نطر شما چی هست؟ آیا ورود شرکت های تجهیزات هوشمند و سیار به دنیای خودروهای برقی را موفقیت آمیز می دانید؟ به طور خاص، آن را انجام دهید سونی آیا برخلاف دنیای گوشی های هوشمند شما در این دنیا موفق خواهد شد؟ نظر خود را در قسمت نظرات به ما بگویید.