• خانه
  • اخبار
  • سوخت تازه: خدمات اجاره RV سیاتل کابانا 3 میلیون دلار برای گسترش ناوگان دریافت می کند

سوخت تازه: خدمات اجاره RV سیاتل کابانا 3 میلیون دلار برای گسترش ناوگان دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سوخت تازه: خدمات اجاره RV سیاتل کابانا 3 میلیون دلار برای گسترش ناوگان دریافت می کند

سوخت تازه: خدمات اجاره RV سیاتل کابانا 3 میلیون دلار برای گسترش ناوگان دریافت می کند
(عکس کابانا)

کابانا مستقر در سیاتل برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد سرشار از پول نقد است و پنجشنبه اعلام کرد که 3 میلیون دلار برای افزایش تولید ون های مسافرتی لوکس خود جمع آوری کرده است.

اسکات کوبلی، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، به brooztechnology گفت: «ما بیش از 8000 شب را در سال 2022 رزرو کردیم و قبلاً رزرو را تا سال 2023 آغاز کرده‌ایم. تابستان گذشته ما هر آخر هفته و تقریباً هر روز هفته به طور کامل رزرو می شدیم. به ازای هر مهمانی که خدمت می‌کردیم، یک مهمان داشتیم که نمی‌توانست یک ون در دسترس پیدا کند.»

کوبلی، رئیس سابق دپارتمان حمل‌ونقل سیاتل و مدیر عامل شرکت لایم، کابانا را در تابستان 2020 راه‌اندازی کرد. این استارت‌آپ به افراد کمپینگ اجازه می‌دهد یک ون باری سفارشی را که برای سفر طراحی شده است، اجاره کنند. ون های فورد ترانزیت آن شامل تخت، انباری، حمام و اینترنت است. مشتریان می‌توانند وانت‌ها را از طریق اپلیکیشن Cabana اجاره کنند، که به مشتریان امکان قفل و باز کردن قفل وسایل نقلیه را نیز می‌دهد.

کابانا در حال حاضر ناوگانی متشکل از 50 ون دارد و قصد دارد تا پایان سال 2023 به 150 دستگاه افزایش یابد. این استارت آپ همچنین اعلام کرد که قصد دارد مدل های جدید ون را عرضه کند و در بازارهای جدید گسترش یابد. Cabana در حال حاضر در سیاتل، سانفرانسیسکو و لس آنجلس فعالیت می کند و در اوایل ماه آینده در آستین، تگزاس راه اندازی خواهد شد.

با وجود رشد اخیر، برخی از دست اندازها در جاده وجود دارد. کوبلی گفت که موج Omicron و قیمت بالای گاز به تقاضا ضربه زده است، در حالی که زنجیره تامین و کمبود نیروی کار قبلاً تولید ون را کند کرده بود. او افزود، با این حال، با بازگشت رویدادها و جشنواره ها، فروش دوباره افزایش یافت، در حالی که افزایش نرخ بلیط هواپیما و کمبود خلبان نیز از فروش مردم محلی حمایت کرد.

او گفت: «ما دریافتیم که به ازای هر باد مخالف، یک باد دم پیدا کردیم.

این دور توسط TechNexus Venture Collaborative مستقر در شیکاگو رهبری شد. حامیان قبلی عبارتند از Craft Ventures، Goldcrest Capital، مدیر عامل Bird Travis VanderZanden و رئیس سابق فورد X Sunny Madra. کابانا ارزش‌گذاری به‌روزرسانی‌شده‌ای ارائه نکرد، اما کوبلی گفت که از آخرین دور تأمین مالی خود در سال 2021 افزایش یافته است.