• خانه
  • اخبار
  • سه نفر از بنیانگذاران در بحث Techstars در حالی که سیاه پوست هستند، درس جمع آوری کمک می کنند

سه نفر از بنیانگذاران در بحث Techstars در حالی که سیاه پوست هستند، درس جمع آوری کمک می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سه نفر از بنیانگذاران در بحث Techstars در حالی که سیاه پوست هستند، درس جمع آوری کمک می کنند

سه نفر از بنیانگذاران در بحث Techstars در حالی که سیاه پوست هستند، درس جمع آوری کمک می کنند
از چپ به راست: جید کرنی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت She Matters. امیره رسول، بنیانگذار و مدیر عامل فولکلور؛ کوامه بولر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اسپریتز؛ و آیزاک کاتو، مدیر عامل Techstars Seattle. (عکس از GeekWIre / Nate Beck)

برای بسیاری از کارآفرینان سیاه پوست، به دست آوردن بودجه برای کسب و کارشان کاری دشوار و نامتناسب است.

بر اساس گزارش Crunchbase، تنها حدود 1 درصد از کل دلارهای پرخطر به بنیانگذاران سیاه پوست تعلق می گیرد، حتی اگر سیاه پوستان و آمریکایی های آفریقایی تبار 13 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند. علیرغم احتمالات، بسیاری از کارآفرینان سیاه پوست دورهای متعددی از بودجه را پشت سر گذاشته اند و از دستکش جمع آوری کمک مالی خارج شده اند.

سه نفر از فارغ التحصیلان Black Techstars – که هر کدام حداقل 1 میلیون دلار سرمایه اولیه برای کسب و کار خود جمع آوری می کنند – در استارتاپ هال در دانشگاه واشنگتن گرد هم آمدند تا تجربه جمع آوری کمک های خود را به اشتراک بگذارند و در عین حال به بنیانگذاران سیاه پوستی که می خواهند در این زمینه پیمایش کنند، مشاوره می دهند. دنیای باشگاهی سرمایه گذاری خطرپذیر این رویداد “Fundraising With Black” نام داشت و بخشی از هفته ستاره Techstars است.

سه شرکت کننده در این جلسه عبارت بودند از: امیرا رسول، بنیانگذار و مدیر عامل فولکلور، عمده فروش برندهای مد آفریقایی و سیاه. Kwame Boler، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Spritz، یک پلت فرم دیجیتال برای پاک کننده های خانگی. و Jade Kearney، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل She Matters، یک پلت فرم سلامت دیجیتال برای مادران سیاه پوست. این بحث توسط مدیر عامل Techstars Seattle Isaac Kato رهبری شد.

با افزایش سرمایه، اولین قدمی که بسیاری از کارآفرینان با آن روبرو هستند، یافتن تامین کنندگان مالی مناسب برای هدف گذاری است. این می تواند یک فرآیند طولانی برای هر کارآفرینی باشد، اما برای بنیانگذاران سیاهپوست می تواند به خصوص گریزان باشد.

یکی از بنیانگذاران She Matters Kearney توصیه می‌کند که از قبل با انجام بررسی‌های لازم، شرکت ریسکی را که هدف آن هستید، بیابید. او می‌گوید که با پرسیدن این سؤال شروع می‌کند: این سرمایه‌گذاران خطرپذیر روی چه کسانی سرمایه‌گذاری کرده‌اند؟ و چه تعداد از شرکای محدود آنها سیاه پوست هستند؟

او همچنین توصیه می کند که با تمام بنیانگذاران سیاه پوستی که شرکت ممکن است قبلاً روی آنها سرمایه گذاری کرده باشد صحبت کنید تا از نحوه عملکرد آن شرکت مطلع شوید.

یکی از بنیان‌گذاران فولکلور رسول می‌گوید که زمان زیادی را صرف کار بر روی Airtable خود می‌کند، جایی که به معنای واقعی کلمه سرمایه‌گذارانی را که هدف قرار می‌دهد دنبال می‌کند. او گفت که برخی از سرمایه‌گذاران تنها در سطح سرمایه‌گذاری خطرپذیر و سرمایه‌گذاران فرشته‌ای که در فهرست خود داشت به او پول بدهند.

او اضافه کرد که همچنین مهم است که زمین خود را از قبل تمرین کنید و هنگام نزدیک شدن به این VC ها یا فرشته ها اعتماد به نفس داشته باشید. او به شوخی گفت که مستندهای الیزابت هولمز را در مورد اینکه چگونه در اجرای یک زن با اعتماد به نفس به نظر برسد را تماشا کرده است.

هر یک از اعضای پانل می‌گفتند که داشتن یک مربی برای کمک به شما در یادگیری اصطلاحاتی که بسیاری از سرمایه‌گذاران خطرپذیر در مورد آن صحبت می‌کنند، مهم است، و در عین حال به شما آموزش می‌دهد تا کسب‌وکارتان را ارائه دهید و درخواست چک کنید.

رسول در مورد تنظیم جدول محدودیت می گوید که او در انتخاب سرمایه گذارانی که از بین آنها انتخاب کند، دقیق و سنجیده عمل می کند. او گفت که انتخاب کرده است که سرمایه گذارانش را متنوع نگه دارد، به طوری که حدود 70 درصد از سرمایه گذاران او رنگین پوستان هستند.

او گفت: «من می‌خواهم از آلبوم‌های Black LP درآمد کسب کنم.

آخرین توصیه این بنیانگذاران این است که سلامت روان را در اولویت قرار دهید و فروتن بمانید.

بولر می گوید که کارآفرین بودن گاهی اوقات می تواند تنها باشد. او یک درمانگر را به کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند توصیه می کند.

وی افزود که کارآفرینان باید واقعیت خود را مادی کنند، به این معنی که هر موفقیتی باید در یک زمینه گسترده تر دیده شود و به سر بنیانگذار نرود. او گفت در نهایت، کارآفرینان باید متواضع بمانند.

اعضای میزگرد با بیان اینکه بنیانگذاران سیاهپوست نیز باید به خود و کسب و کاری که می‌سازند اطمینان داشته باشند، به پایان رسید.

کرنی آن را خلاصه کرد و گفت که بنیانگذاران سیاه‌پوستان که می‌توانند برای کسب‌وکار خود سرمایه جمع‌آوری کنند، باید از این لحظه لذت ببرند و بدون توجه به نتیجه جمع‌آوری کمک مالی به این کار افتخار کنند.

او اضافه کرد: “شما قبلا یک تک شاخ هستید.