• خانه
  • اخبار
  • سهامداران آمازون 20 را تایید کردند: تقسیم 1 سهم، رای منفی با 15 پیشنهاد در مجمع سالانه

سهامداران آمازون 20 را تایید کردند: تقسیم 1 سهم، رای منفی با 15 پیشنهاد در مجمع سالانه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سهامداران آمازون 20 را تایید کردند: تقسیم 1 سهم، رای منفی با 15 پیشنهاد در مجمع سالانه

سهامداران آمازون 20 را تایید کردند: تقسیم 1 سهم، رای منفی با 15 پیشنهاد در مجمع سالانه
(عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

اکثر سهامداران آمازون در مواجهه با یک سری پیشنهادات در مورد مسائل مختلف از اتحادیه ها گرفته تا محیط زیست، از نمونه هیئت مدیره پیروی کردند و لیست بی سابقه ای از مسائل را که قرار بود صبح چهارشنبه به آنها رسیدگی شود رد کردند.

آنها همچنین تقسیم 20-1 سهم را تصویب کردند و راه را برای اجرای آن در اوایل ژوئن برای دسترسی بیشتر به سهام تک تک آمازون هموار کردند.

کلیه اعضای معرفی شده هیئت مدیره با اکثریت سهامداران تایید شدند.

دیوید زاپولسکی، مشاور ارشد آمازون، نتیجه کلی رای گیری را پس از ارائه یک سری ارائه 2 دقیقه ای توسط سهامداران و نمایندگان آنها اعلام کرد که سعی کردند آمازون را در مورد مسائلی از جمله تنوع و گنجاندن، بسته بندی پایدار و سلامت و ایمنی کارگران پاسخگو نگه دارند.

نتایج دقیق رأی‌گیری معمولاً توسط شرکت در سند کمیسیون بورس و اوراق بهادار در اواخر روز منتشر می‌شود که گاهی اوقات روندهای قابل توجهی را در احساسات سهامداران نشان می‌دهد، حتی زمانی که پیشنهادات توسط اکثریت سهامداران رد می‌شود. در صورت موجود بودن این اعداد را منتشر خواهیم کرد.

کارگران انبار آمازون در حمایت از این پیشنهادها صحبت کرده اند، که به دنبال تأیید مجدد واجد شرایط بودن آنها برای یک اتحادیه کارگری و در نظر گرفتن کارگران ساعتی به عنوان کاندیدای مشاغل داخلی هستند.

آنجلیکا مالدونادا، رهبر اتحادیه کارگری موفق آمازون استیتن آیلند، در حمایت از پیشنهاد در نظر گرفتن موضع شرکت “در مورد حقوق اساسی آزادی تشکل و چانه زنی جمعی” صحبت کرد.

او گفت: «مدیریت آمازون میلیون ها دلار را برای مشاوران ضد اتحادیه هدر داده است و نتیجه معکوس داشته است. “چه کار بی خودی. سایر شرکت های موفق در سراسر جهان مانند کروگر، یو پی اس، کایزر، جنرال موتورز و بسیاری دیگر در عین احترام به حقوق کارگران و آزادی تشکل، پول زیادی به دست می آورند.

براد لندر، کنترل کننده در نیویورک، از سهامداران خواست تا به ترتیب علیه اعضای هیئت مدیره جودیت مک گراث و دانیل هاتنلوهر، رئیس و عضو کمیته رهبری و جبران خسارت، رای دهند. او ادعا می کند که آنها “در تضمین نظارت مستقل بر مدیریت سرمایه انسانی به نمایندگی از سهامداران شکست خورده اند”.

لندر با ارائه پیشنهادی برای مطالعه تأثیر شیوه‌های سلامت و ایمنی آمازون بر تفاوت‌های نژادی و جنسیتی در درصد صدمات در محل کار، زمینه را فراهم کرد.

در یک بیانیه نیابتی، مدیریت آمازون ابتکارات موجود شرکت را در مورد تعدادی از موضوعات مطرح شده توسط پیشنهادات سهامداران شرح داد و هیئت مدیره شرکت توصیه کرد که علیه هر یک از آنها رای دهند.