• خانه
  • اخبار
  • سنسور تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید ISOCELL HM6 سامسونگ در Realme 9 ارائه خواهد شد

سنسور تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید ISOCELL HM6 سامسونگ در Realme 9 ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سنسور تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید ISOCELL HM6 سامسونگ در Realme 9 ارائه خواهد شد

سنسور تصویر 108 مگاپیکسلی سامسونگ سال هاست که از گوشی های ارزان قیمت گرفته تا پرچمداران در بازار وجود دارد. این شرکت کره ای به زودی مدل جدیدی از سنسور تصویر 108 مگاپیکسلی خود را ارائه خواهد کرد که هنوز معرفی نشده است. امشب با پخش تیزر رسمی فیلم، شاهد عرضه سنسور تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید ISOCELL HM6 سامسونگ در ریلمی ۹ هستیم.

سامسونگ ISOCELL HM6

Realme 9 4G بعد از Realme 8 Pro دومین گوشی این شرکت با سنسور 108 مگاپیکسلی خواهد بود. اگر به خاطر داشته باشید، Riley 8 Pro از سنسور تصویر قدیمی ISOCELL HM2 استفاده می کند. خبر خوب این است که رایلی 9 دارای سنسور جدیدی است ایزوسل HM6 استفاده شده.

سامسونگ ISOCELL HM6

سامسونگ ISOCELL HM6

نام تجاری ریلمی او دوربین جدیدی به نام «ProLight» عرضه خواهد کرد. همانطور که این برند توضیح می دهد، سنسور تصویر ISOCELL HM6 یک طراحی جدید است NonaPixel Plus اس ادغام 9 در 1 پیکسل استفاده شده. این به همراه سایر پیشرفت ها، توانایی سنسور در جمع آوری نور را تا 123 درصد در مقایسه با HM2 افزایش می دهد.

بر اساس آزمایش‌های داخلی، Realme می‌گوید که دوربین جدید عکس‌های روشن‌تری با بازتولید رنگ بهتر هنگام عکس‌برداری در نور کم تولید می‌کند.

شماره 9 همچنین از عملکرد «بزرگنمایی فوق العاده» تعبیه شده در سنسور HM6 برای بزرگنمایی بدون افت کیفیت با دوربین اصلی استفاده می کند. سامسونگ هنوز به طور رسمی از سنسور جدید رونمایی نکرده است، اما می دانیم که Realme 9 اولین گوشی هوشمندی است که از آن استفاده می کند و خود گوشی همچنان در انتظار رونمایی است. ما مشتاقانه منتظریم تا به زودی جزئیات بیشتری در مورد HM6 و طرح جدید NonaPixel Plus بشنویم.

نطر شما چی هست؟ آیا دوربین 108 مگاپیکسلی مشکل خرید مهمی خواهد بود؟