• خانه
  • اخبار
  • سناتور کانتول و شهردار سیاتل هارل در اجلاس GeekWire سخنرانی خواهند کرد – سوالات خود را ارسال کنید

سناتور کانتول و شهردار سیاتل هارل در اجلاس GeekWire سخنرانی خواهند کرد – سوالات خود را ارسال کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سناتور کانتول و شهردار سیاتل هارل در اجلاس GeekWire سخنرانی خواهند کرد - سوالات خود را ارسال کنید

سناتور کانتول و شهردار سیاتل هارل در اجلاس GeekWire سخنرانی خواهند کرد - سوالات خود را ارسال کنید
سناتور ایالات متحده ماریا کانتول (چپ) و شهردار سیاتل بروس هارل.

نشست سالانه brooztechnology اواخر این هفته آغاز می‌شود و ما واقعاً منتظر گفتگو با سناتور آمریکایی ماریا کانتول از ایالت واشنگتن و شهردار سیاتل بروس هارل هستیم.

کانتول قبل از انتخاب شدن به سنا در سال 2000 در بخش فناوری ایالت کار می کرد. او در حال حاضر ریاست کمیته بازرگانی، علم و حمل و نقل را بر عهده دارد و در کمیته های متعددی خدمت می کند که با سیاست های فناوری و تجاری سروکار دارند.

او اخیراً تصویب قانون چیپس و علم را رهبری کرد و یک پیروزی برجسته دو حزبی به دست آورد. این لایحه 280 میلیارد دلاری، نوآوری های علمی را در ایالات متحده تقویت می کند، از جمله حمایت از تولید نیمه هادی و سرمایه گذاری در تحقیقات پایه در هوش مصنوعی، رباتیک و سایر زمینه ها. این قانون همچنین بودجه ایجاد مراکز نوآوری در مناطق روستایی را تامین می کند.

هارل که در ژانویه به ریاست جمهوری رسید، قبلا در شورای شهر سیاتل خدمت می کرد. او اغلب بر مسائل فنی تمرکز می کرد و به عنوان رئیس کمیته انرژی، فناوری و حقوق شهروندی شورا عمل می کرد و قوانین خدمات شهری و دسترسی دانشجویان به اینترنت را ترویج می کرد.

در این ماه، او صندوق فرصت‌های جدید معامله سبز را به ارزش 6.5 میلیون دلار تأیید کرد که به ساختمان‌های عمومی کمک می‌کند تا به گرمای سوخت‌های فسیلی روی آورند و خدماتی را برای شرایط اضطراری مرتبط با آب و هوا، از جمله گرمای شدید و آتش‌سوزی‌های دود جنگل ایجاد کند.

می خواهیم از کانتول و هارل در مورد نوآوری و تلاش های تجاری آنها بپرسیم و می خواهیم بدانیم سؤالات چیست؟ شما مضطرب هستید که پاسخ دهید؟ ایده های خود را برای ما در [email protected] ارسال کنید.

اکنون در یازدهمین سال خود، Summit، کنفرانس فناوری و تجاری brooztechnology است. شرکت‌کنندگان بینشی در مورد روندهای فناوری در حال تغییر بخش‌های کلیدی صنعت، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین، هوش مصنوعی، تشخیص صدا، واقعیت مجازی، اقتصاد گیگ، پرداخت‌های بی‌سیم و موارد دیگر خواهند داشت.

نشست brooztechnology از 6 تا 7 اکتبر در سیاتل برگزار می شود.

ثبت نام در Eventbrite