• خانه
  • اخبار
  • سناتور سابق روون کارلایل سرمایه گذاری 14 میلیون دلاری برای تامین مالی و مشاوره آب و هوا راه اندازی می کند

سناتور سابق روون کارلایل سرمایه گذاری 14 میلیون دلاری برای تامین مالی و مشاوره آب و هوا راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سناتور سابق روون کارلایل سرمایه گذاری 14 میلیون دلاری برای تامین مالی و مشاوره آب و هوا راه اندازی می کند

سناتور سابق روون کارلایل سرمایه گذاری 14 میلیون دلاری برای تامین مالی و مشاوره آب و هوا راه اندازی می کند
روون کارلایل به مدت 14 سال قانونگذار ایالتی بود تا اینکه ماه گذشته بازنشسته شد. او اکنون یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد پایداری Earth Finance است. تصویر کارلایل در ساختمان ایالت واشنگتن در مارس 2021 است. (عکس از دموکرات های سنای واشنگتن)

روون کارلایل که ماه گذشته از سنای ایالت واشنگتن بازنشسته شد، استارت‌آپی راه‌اندازی کرده است که طیف وسیعی از خدمات را برای کمک به کسب‌وکارها برای کاهش تأثیر خود بر آب و هوا ارائه می‌کند. این شرکت که Earth Finance نام دارد، سرمایه 14 میلیون دلاری را جمع آوری کرد و روز دوشنبه از حالت مخفی کاری خارج می شود.

کارلایل در طول 14 سال نمایندگی و سناتور دموکرات، از قوانین مهم آب و هوا و فناوری حمایت کرد، از جمله لایحه ای که یک سقف کربن سراسری و برنامه سرمایه گذاری ایجاد کرد که توسط طرفداران محیط زیست “استاندارد طلای جدید” نامیده شد.

شرکت‌های دیگری نیز خدمات مشاوره‌ای در حوزه آب و هوا ارائه می‌کنند، اما کارلایل می‌گوید که بیشتر آنها تمرکز محدودتری دارند.

وی گفت: ما می خواهیم در ارتباط بین رشته ها پیشرو باشیم.

خدمات Earth Finance عبارتند از:

  • استراتژی و خدمات مشاوره ای برای کمک به کسب و کارها در ایجاد برنامه های اقلیمی که با اهداف مالی آنها هماهنگ باشد.
  • تامین مالی و سرمایه گذاری آب و هوا، که شامل دسترسی به اعتبارات مالیاتی و سایر سیاست های عمومی سودمند است.
  • پشتیبانی فناورانه مانند تحقیق اعتبار و تأیید گزینه های جبران کربن.

تقریباً همه کشورهای جهان و حدود 3900 شرکت در سطح بین‌المللی اهداف کاهش کربن را بر اساس دستورات سیاسی و تلاش‌های داوطلبانه تعیین کرده‌اند. اکنون، دولت‌ها و سازمان‌ها در هر شکل و اندازه‌ای با کار دشواری برای اجرای سریع این تعهدات مواجه هستند. به عنوان مثال، ایالت واشنگتن متعهد شده است که انتشار گازهای گلخانه ای را تا سال 2030 تا 45 درصد کاهش دهد، در حالی که آمازون و مایکروسافت حتی جاه طلبی های تهاجمی تری دارند.

برد اسمیت، رئیس مایکروسافت، قبلاً به brooztechnology گفته بود که رهبران شرکت شروع به نگرانی در مورد رسیدن به اهداف کربن خود کرده‌اند. او در ماه نوامبر گفت: «آنها به آرمان متعهد هستند. اما ثابت می کند که اجرای این وعده یک چالش است.»

سناتور سابق روون کارلایل سرمایه گذاری 14 میلیون دلاری برای تامین مالی و مشاوره آب و هوا راه اندازی می کند
مدیر عامل شرکت برایان ویکس و گرت کفارت رئیس بخش امور مالی زمین. (عکس از Earth Finance)

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Earth Finance برایان ویکس، رئیس سابق کسب و کار نهادی ایالات متحده برای راسل سرمایه گذاری، یک شرکت جهانی مستقر در سیاتل است. رئیس و یکی از بنیانگذاران این استارت آپ گرت کفارت است که در زمینه مشاوره، سرمایه گذاری و سیاست گذاری با تاکید بر انرژی و محیط زیست، سمت های رهبری داشته است. کارلایل یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد پایداری است.

Earth Finance در منطقه سیاتل مستقر است، اما تمرکز جهانی دارد. این تجارت 12 کارمند در سطح بین المللی دارد و در حال جذب نیرو است.

کارلایل در دوران حضورش در المپیا، لوایح متعددی را در زمینه آب و هوا و فناوری رهبری کرد که در نهایت به قانون تبدیل شدند. این شامل قانون ایجاد یک استاندارد سوخت پاک، یکی ایجاد اداره امنیت سایبری ایالتی و دیگری تنظیم کننده فناوری تشخیص چهره است. در جوایز brooztechnology سال گذشته، او و سناتور شارون براون، قانونگذار دیگر، جایزه قهرمان نوآوری سیاست عمومی را دریافت کردند.

این شرکت در حالی شروع به کار کرد که مردم هنوز در حال تجزیه و تحلیل تأثیر سه سیاست عظیم آب و هوایی فدرال بودند – قانون سرمایه گذاری در زیرساخت و مشاغل، قانون تراشه و علم و قانون کاهش قیمت. نتیجه خالص این است که آنها باید تلاش های آمریکا برای کاهش انتشار کربن را تسهیل کنند.

کارلایل گفت، برای مثال، اکنون “هشت سطل” تحت برنامه های فدرال برای حمایت از توسعه و استقرار باتری ها و ذخیره انرژی وجود دارد.

در عین حال، سیاست ملی آب و هوا با مخالفت های جدیدی روبرو است، به طوری که حزب جمهوری خواه اخیراً کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده را در دست گرفته است.

با این حال، کارلایل به پتانسیل جهان برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه اقلیمی خوش بین است. او کار خود را در ارتباطات سلولی در اوایل دهه 1990 آغاز کرد و از تحولات تکنولوژیکی زندگی ما در سه دهه گذشته الهام گرفته است. او به هجوم استعدادها در فناوری آب و هوا – از جمله کیفیت بالای نامزدهای Earth Finance اشاره کرد. و او در مورد پرونده مالی برای اقدام اقلیمی خوش بین است.

کارلایل گفت: ما اساساً معتقدیم که این کلیشه قدیمی مبنی بر اینکه آب و هوا و پایداری از نظر مالی مقرون به صرفه نیستند، غیرقابل دفاع است. “رفتار صحیح با سیاره می تواند از نظر مالی مفید باشد.”