• خانه
  • اخبار
  • سری 40 اینچی Axon در این ماه رونمایی خواهد شد

سری 40 اینچی Axon در این ماه رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سری 40 اینچی Axon در این ماه رونمایی خواهد شد

برند ZTE شاید در کشور ما به خصوص در زمینه دستگاه های پریمیوم چندان شناخته شده نباشد، هرچند مدتی است که تلاش می کند وارد بازار ما شود. در هر صورت می توان سری Axon او را دستگاه های مهمی برای استراتژی او دانست. به تازگی رسما تایید شده است که سری Axon 40 در این ماه معرفی خواهد شد.

سری Axon 40

چندین گزارش در مورد خانواده Axon 40 وجود دارد که آخرین آنها دارای گواهی TENAA است. اکنون رئیس اشتراک گذاری موبایل این شرکت پوستری را در Weibo به اشتراک گذاشته است که آکسون 40 و احتمالاً مدل پرو را نشان می دهد که این ماه در چین رونمایی می شود.

پوستر رسمی ZTE Axon 40

پوستر رسمی ZTE Axon 40

پوستر جدید چیز زیادی را فاش نمی کند، اما گزارش های گذشته (از جمله نشت TENAA) نشان می دهد که Axon 40 Pro همان تلفن بازی نوبیا Z40 Pro تغییر نام یافته است، بنابراین ما می دانیم که تقریباً چه چیزی را باید انتظار داشت. بیایید باشیم

علاوه بر این، خانواده Axon سابقه استفاده از دوربین های سلفی زیر صفحه نمایش را دارد، بنابراین نمی دانیم که آیا Axon 40 Pro از این نظر تفاوتی با Nubia Z40 Pro خواهد داشت یا خیر. همچنین نمی دانیم که ویژگی Gravity Edition با شارژ مغناطیسی ویژگی پیش فرض خواهد بود یا یک ویژگی جداگانه مانند nubia Z40 Pro.

خوشبختانه نیازی نیست زیاد منتظر بمانیم زیرا ZTE این محصولات را در ماه جاری وارد بازار چین خواهد کرد و احتمالا به زودی در عرصه جهانی حضور خواهند داشت.

نطر شما چی هست؟ آیا منتظر گوشی جدید زد تی ای هستید؟