سری هواوی نوا 10 اواخر بهار با تراشه اسنپدراگون 7 نسل 1 معرفی می شود.

سری هواوی نوا 10 اواخر بهار با تراشه اسنپدراگون 7 نسل 1 معرفی می شود.

هواوی رسما تایید کرده است که سری Nova 10 در حال توسعه است. همانطور که از نام آن پیداست، این گوشی های هوشمند باید جایگزین باشند سری جدید 9 بودن. گزارش جدید نشان می دهد که سری Nova 10 در ماه ژوئن (اواسط خرداد یا اوایل تیر) رونمایی خواهد شد. متاسفانه تاریخ دقیق عرضه این دستگاه ها مشخص نیست.

سری Nova 10 احتمالاً می تواند با درگاه سیم کارت به شبکه 5G متصل شود

برخی گزارش های جدید ادعا می کنند که سری گوشی های هواوی نوا 10 احتمالا از تراشه اسنپدراگون 778G یا اسنپدراگون 7 نسل 1 استفاده خواهند کرد.ما می دانیم که این سری گوشی های هواوی به تراشه های مدیاتک مجهز نیستند. همچنین انتظار می رود سری Nova 10 تمرکز ویژه ای روی دوربین داشته باشد.

نوا 9 پرو

همانطور که گفته شد، گزارش های ضد و نقیضی در مورد تراشه Nova 10 وجود دارد، برخی استدلال می کنند که این دستگاه مانند Nova 9 از تراشه Snapdragon 778G استفاده خواهد کرد. و برخی نظرات متفاوتی دارند. شنیده ها حاکی از آن است که هوآوی یک قاب ویژه با این گوشی هوشمند عرضه خواهد کرد. این فریم ورک دارای پورت سیم کارت است و شبکه 5G را برای گوشی های 4G فراهم می کند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. با این حال، به نظر می رسد راه حل خوبی برای افزودن اینترنت نسل پنجم به تلفن های بدون شبکه 5G باشد.

پسندیدن GizmoChina او اشاره می کند که انتظار داریم این فریم ورک با سری هواوی نوا 10 در ژوئن 2022 (اواخر بهار یا اوایل تابستان) معرفی شود. متاسفانه هواوی هنوز تاریخ عرضه این سری از گوشی های هوشمند را اعلام نکرده است. اما انتظار داریم در روزهای آینده تاریخ دقیق این رویداد توسط هواوی به صورت رسمی اعلام شود.

هواوی نوا 9 با رابط کاربری EMUI 12 در بازار جهانی موجود است

نظر شما در مورد اسلات سیم کارت هواوی چیست؟ آیا این موارد می تواند مشتریان را به خرید گوشی های 4G هواوی ترغیب کند؟