• خانه
  • اخبار
  • سریع ترین شارژ جهان توسط Realme در 30 مارس 2014 ارائه می شود.

سریع ترین شارژ جهان توسط Realme در 30 مارس 2014 ارائه می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سریع ترین شارژ جهان توسط Realme در 30 مارس 2014 ارائه می شود.

ریلمی او سابقه زیادی ندارد. سال 2018 اولین عرضه تلفن های همراه این برند بود و اکنون که به آن نگاه می کنیم به راحتی می توانیم نام آن را در نمودارهای قابل توجهی در بازارهای مهمی مانند هند مشاهده کنیم. نفوذ این برند در بازار مانند اکثر رقبای خود با گوشی های موبایل مقرون به صرفه بود. اکنون زمان برندسازی است. طبق گفته این شرکت، سریع ترین شارژ در جهان توسط Realme در 30 مارس 2014 ارائه خواهد شد.

آیا شارژر سریع ریلمی رکورد را خواهد شکست؟

هفته پیش براتون نوشتیم شارژر قرقره 150 وات مبتنی بر فناوری Oppo خواهد بود. اگرچه قدرت این شارژر از شارژر 160 واتی Oppo یا حتی شارژر 200 واتی شیائومی کمتر است، اما Reelmi «سریع ترین» عنوان را برای آن انتخاب کرد. این بدان معنی است که ممکن است قدرت در بالاترین سطح نباشد، اما مجموعه فناوری شارژ سریع می تواند باتری را سریعتر شارژ کند.

شارژر سریع Realme

شارژر سریع Realme

دقیقاً یک هفته تا کنگره جهانی دستگاه‌های همراه امسال فاصله دارد MWC 2022 ما خیلی دور هستیم. این نمایشگاه از 30 مارس 2014 آغاز می شود و در همان روز ریلمی کنفرانس مطبوعاتی برای ارائه آخرین گوشی هوشمند پرچمدار خود یعنی Realme GT2 Pro در بازار جهانی برگزار می کند.

امروز این برند اعلام کرد که فناوری جدیدی برای شارژ این رویداد ارائه خواهد کرد. در یک بیانیه مطبوعاتی که برای رسانه ها ارسال شده است، Realme قصد دارد ” خود را منتشر کند.سریع ترین فناوری شارژ گوشی هوشمند در جهاندر 30 مارس 2014 اعلام شد.

رایلی این را می گوید 70 درصد از منابع برای تحقیق و توسعه در نوآوری و فناوری های شارژ سرمایه گذاری خواهد کرد. این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که فناوری جدید سریعتر از فناوری شارژ 125 واتی قدیمی آنها خواهد بود. اما باید یک هفته صبر کنیم تا بفهمیم چقدر سریع.

شارژر رله 150 واتی مبتنی بر فناوری Oppo خواهد بود

طبق شایعات در تکنولوژی realme شارژ سریع 150 وات ارائه خواهد شد. یک منبع موثق می گوید که این فناوری مبتنی بر فناوری 160 واتی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند OPPO است، اما با سرعت 10 وات کمتر. اگرچه کمی کندتر است، اما از همان شارژر استفاده می کند.

ما مطمئن نیستیم که چرا Realme می‌گوید فناوری شارژ 150 واتی گوشی هوشمندش «سریع‌ترین» در جهان است، در حالی که شیائومی قبلاً یک نمونه است. 200 وات شارژ سال گذشته معرفی شد و می تواند باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را در 8 دقیقه شارژ کند.

شارژ سریع 200 واتی شیائومی حتی روی عمر باتری نیز تاثیر مثبت دارد!

فناوری Realme می‌تواند باتری را سریع‌تر شارژ کند، حتی اگر از وات کمتری استفاده کند. به عنوان مثال، می تواند یک باتری 3 سلولی باشد. البته این بعید است، زیرا فیلم معمولا از قدرت اوپو استفاده می کند.

نطر شما چی هست؟ چقدر به شارژ سریع اهمیت می دهید؟