• خانه
  • اخبار
  • سرویس اشتراک آنلاین Tic Tac Toe در راه است. روشی جدید برای کسب درآمد

سرویس اشتراک آنلاین Tic Tac Toe در راه است. روشی جدید برای کسب درآمد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سرویس اشتراک آنلاین Tic Tac Toe در راه است. روشی جدید برای کسب درآمد

تیک تاک تو مدت هاست که یک شبکه اجتماعی موفق ویدئو محور بوده است. مدت هاست می دانیم که دیر یا زود گزینه های پرداخت اضافی به این پلتفرم اضافه خواهد شد. اکنون مشخص شده است که سرویس اشتراک آنلاین تیک تاک به عنوان راهی جدید برای کسب درآمد در راه است. اس ترنجی با من باش.

سرویس اشتراک آنلاین تیک تاک چگونه خواهد بود؟!

TikTok اخیراً برنامه جدیدی را معرفی کرده است که به بینندگان اجازه می دهد برای اشتراک در پخش زنده ای که می خواهند حفظ کنند، هزینه پرداخت کنند. طرفدارانی که “TikTok LIVE” نام دارند، این برنامه را خریداری می کنند و از مزایایی مانند چت فقط برای مشترکین، توانایی پاسخگویی فقط به توسعه دهندگان و نشان هایی که آنها را از غیر مشترکین متمایز می کند، بهره مند می شوند. طبق ویدیویی که در وب سایت TikTok Live Creator منتشر شده است، این ویژگی به صورت بتا در تاریخ 26 می منتشر خواهد شد.

سرویس اشتراک آنلاین تیک تاک

همچنین در اوایل این ماه، TikTok اعلام کرد که شروع به تقسیم بخشی از درآمد تبلیغاتی خود با تولیدکنندگان واجد شرایط خواهد کرد. تولیدکنندگان شرکت کننده در برنامه سازندگان نیز می توانند از بینندگان هدایا یا مشاوره دریافت کنند. این هدایا به صورت ارز در اپلیکیشن هستند که با پول واقعی نیز قابل تعویض هستند. با سرویس اشتراک TikTok LIVE، اپراتورهای کانال جریان درآمد جدیدی خواهند داشت. با این حال، TikTok هنوز فاش نکرده است که آیا آن را کاهش می دهد یا خیر.

طبق گفته TechCrunch، قیمت اشتراک TikTok Live با سرویس اشتراک Twitch قابل مقایسه خواهد بود. طرح اشتراک پلتفرم Twitch از 4.99 دلار در ماه (تا 24.99 دلار در ماه) شروع می شود. پیام TikTok همچنین بیان می کند که برای ارائه یا خرید اشتراک پولی باید 18 سال سن داشته باشید. علاوه بر این، سازندگان تنها در صورتی می توانند مشترک شوند که حداقل 1000 دنبال کننده داشته باشند. این شرکت همچنین ادعا می کند که این برنامه در حال حاضر فقط از کاربران منتخب برای شرکت در برنامه دعوت می کند.

تیک تاک تو بیشترین دانلود را در جهان دارد (آوریل 2022)

واضح است که این پلتفرم ویدیوی کوتاه چینی، TikTok، یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در جهان است. این شرکت با شرکت های بزرگتر رقابت می کند و حتی الهام بخش پروژه های بسیار بزرگتر است. Sensor Tower اخیراً فهرستی از پربارگیری‌ترین برنامه‌های کاربردی خود را برای آوریل ۲۰۲۲ منتشر کرده است.

سرویس اشتراک آنلاین تیک تاک

به گفته این شرکت، در آوریل 2022، دو برنامه TikTok و Duoyin (نسخه چینی TikTok) اول شدند. اما این آمار برای دانلود اپلیکیشن ها (به غیر از بازی) است. این اپلیکیشن ها تنها در ماه آوریل بیش از 62 میلیون دانلود داشته اند. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 6.1 درصد افزایش داشته است. همچنین داده ها نشان می دهد که حجم دانلود Douyin 12.3 درصد است. علاوه بر این، حجم دانلود TikTok در اندونزی 10.7 درصد است. لازم به ذکر است که این آمار دانلود فقط بر اساس اپ استور و گوگل پلی محاسبه می شود.

بازار برنامه های اندروید شخص ثالث در چین و سایر مناطق یک استثنا است. بنابراین حجم دانلود معمولا بیشتر است. علاوه بر این، با توجه به GizChinaفیس بوک با بیش از 56 میلیون دانلود در رتبه دوم قرار دارد که نسبت به آوریل سال گذشته 8.9 درصد رشد داشته است. هند بزرگترین بازار با 25.9 درصد دانلود و پس از آن اندونزی با 8.2 درصد است. 3 تا 10 اپلیکیشن برتر اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام، اسنپ شات، کوپاکت، مسنجر، اسپاتیفای و واتس اپ بیزینس هستند. نظر شما در مورد این چیست؟!