• خانه
  • اخبار
  • سرنا ویلیامز در کارات سرمایه گذاری می کند تا به استارت آپ ها کمک کند تا مهندسان سیاه پوست بیشتری را برای مصاحبه های فنی آماده کنند

سرنا ویلیامز در کارات سرمایه گذاری می کند تا به استارت آپ ها کمک کند تا مهندسان سیاه پوست بیشتری را برای مصاحبه های فنی آماده کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سرنا ویلیامز در کارات سرمایه گذاری می کند تا به استارت آپ ها کمک کند تا مهندسان سیاه پوست بیشتری را برای مصاحبه های فنی آماده کنند

سرنا ویلیامز در کارات سرمایه گذاری می کند تا به استارت آپ ها کمک کند تا مهندسان سیاه پوست بیشتری را برای مصاحبه های فنی آماده کنند
سرنا ویلیامز در بیست و هفتمین جوایز سالانه انتخاب منتقدان در لس آنجلس در 13 مارس. (Starfrenzy از طریق BigStock Photo)

ستاره تنیس سرنا ویلیامز در Carat، یک شرکت مستقر در سیاتل که به شرکت ها در انجام مصاحبه های فنی کمک می کند، سرمایه گذاری کرده است.

اگرچه دلار در روز سه‌شنبه توسط شرکت به اشتراک گذاشته نشد، اما حمایت ویلیامز به Karat اجازه می‌دهد تا به طور قابل توجهی برلیانت بلک مندز را افزایش دهد، برنامه‌ای که به گفته او دسترسی و گنجاندن در صنعت فناوری را بهبود می‌بخشد.

Karat قصد دارد این برنامه را به روی همه مهندسان نرم افزار سیاهپوست فعلی و جاه طلب باز کند، به عنوان بخشی از فراخوان خود از صنعت فناوری برای افزودن 100000 مهندس سیاه پوست جدید به فناوری در دهه آینده. ویلیامز به عنوان “قهرمان درخشش” کارات خدمت خواهد کرد.

ویلیامز که سال ها در فناوری سرمایه گذاری کرده است، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه به نام Serena Ventures را رهبری می کند که سرمایه اولیه 111 میلیون دلاری را در ماه مارس جمع آوری کرد.

«صنعت فناوری بر حل برخی از بزرگترین چالش های جهان که همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد متمرکز است. تمرکز من این است که اطمینان حاصل کنم که راه حل هایی برای این چالش ها توسط همه چیز از ما، “ویلیامز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت. «در آمریکای سیاه هرگز کمبودی از درخشش وجود نداشته است. فقط دسترسی و فرصت های محدودی برای جامعه ما فراهم شده است.

او افزود که به همکاری با شرکت هایی مانند کارات افتخار می کند، “که برای ایجاد تنوع و انصاف بیشتر در صنعت اقدام می کنند و از دیگران می خواهند که بخشی از این تغییر باشند.”

به گزارش کارات، مهندسان نرم افزار سیاه پوست برای ورود به صنعت فناوری با موانع زیادی روبرو هستند. این موانع شامل نابرابری‌های ساختاری می‌شود که قرار گرفتن اولیه در معرض علوم رایانه را به تأخیر می‌اندازد. اطلاعات محدود در مورد نحوه استخدام در صنعت؛ اتصالات کمتر در شبکه های حرفه ای؛ و فرصت کمتری برای تمرین مصاحبه فنی. کارات گفت در نتیجه، تنها 5 درصد از تمام مهندسین نرم افزار در ایالات متحده سیاه پوست هستند.

کارات که در سال 2014 تأسیس شد، توسط مو بنده، مدیر سابق ایکس باکس مایکروسافت و یکی از بنیانگذاران جف اسپکتور، که قبلاً به عنوان رئیس دفتر ملیندا گیتس در بنیاد بیل و ملیندا گیتس فعالیت می کرد، رهبری می شود. این شرکت نزدیک به 200 کارمند دارد.

عیار 110 میلیون دلار در یک دور سری C جمع آوری کرد که در اکتبر گذشته 1.1 میلیارد دلار ارزش داشت. نرم افزار او نه تنها توسط شرکت های فناوری مانند Compass، Intuit و Indeed، بلکه توسط سایرین، از جمله Ford، American Express و Bank of America که برای مصاحبه با مهندسان به کمک نیاز دارند، استفاده می شود.

کارات با استناد به چیزی که او آن را شکاف دسترسی به مصاحبه می نامد، می گوید که فقط 50 درصد از مهندسان سیاه پوست مورد بررسی قبل از جستجوی کار مصاحبه فنی انجام داده اند. Brilliant Black Minds از Karat’s Interviewing Cloud برای ارائه تمرین رایگان برای مصاحبه، بازخورد و مربیگری استفاده می کند تا به مهندسان نرم افزار سیاه پوست کمک کند تا برای ورود موفق به صنعت فناوری آماده شوند.