• خانه
  • اخبار
  • سخت افزار Google Pixel Watch احتمالا دارای نسخه LTE با CORTEX-M33 خواهد بود

سخت افزار Google Pixel Watch احتمالا دارای نسخه LTE با CORTEX-M33 خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سخت افزار Google Pixel Watch احتمالا دارای نسخه LTE با CORTEX-M33 خواهد بود

سخت افزار Google Pixel Watch مدتی است که در کانون توجه رسانه ها قرار گرفته است. دلیل این امر این است که 4 سال پیش شایعات و شایعاتی در مورد استفاده از تراشه های سامسونگ به گوش می رسید. اما اکنون بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، احتمالا سخت افزار گوگل پیکسل واچ دارای نسخه LTE با CORTEX-M33 خواهد بود. اس ترنجی با من باش.

جزئیات سخت افزار Google Pixel Watch فاش شده است

گوگل در کنفرانس اخیر I/O خود، اندروید 13 را با ویژگی های خاص آن در بتا دوم معرفی کرد. با این حال، این رویداد همچنین گوشی هوشمند جدید این شرکت یعنی پیکسل 6a را معرفی کرد و پیکسل واچ و سری پیکسل 7 آینده را به نمایش گذاشت. انتظار داشتیم پیکسل واچ به طور کامل در این رویداد ارائه شود، اما ظاهرا این شرکت هنوز به زمان بیشتری نیاز دارد.

این دستگاه در ماه اکتبر عرضه می شود و با توجه به تعداد اخبار منتشر شده در مورد آن، اهمیت بیشتری به نظر می رسد. البته گوگل به مخفی نگه داشتن سخت افزار دستگاه معروف نیست. به نظر می رسد گوگل پیکسل واچ با تراشه اگزینوس 9110 عرضه می شود که با توجه به قدمت آن و روند تولید این چیپست (10 نانومتری و محصول سال 2018) کمی نگران کننده است. با این حال، گزارش های اخیر حاکی از آن است که این ساعت هوشمند با پردازنده متفاوتی برای بهبود بهره وری انرژی عرضه می شود.

سخت افزار ساعت گوگل پیکسل

جزئیات سخت افزاری ساعت پیکسل هنوز مشخص نیست، اما اکنون مکس واینباخ نسخه جدید پردازنده Cortex-M33 را نامیده است. مصرف برق Cortex M33 بر حسب میکرووات اندازه گیری می شود. بنابراین با باتری 300 میلی آمپر ساعتی می تواند مدت زیادی دوام بیاورد. علاوه بر پردازنده مشترک، اگزینوس 9110 با 1.5 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد. این دو پارامتر بسیار مناسب هستند زیرا ما در مورد یک ساعت هوشمند کوچک صحبت می کنیم.

علاوه بر این، برنامه ها و عملکردها نباید خیلی سختگیرانه باشند. البته مطمئن نیستیم، زیرا پیکسل واچ نسخه بعدی WearOS را ارائه خواهد کرد. بدیهی است که این دستگاه قدرت خود را به جای سخت افزار در قسمت نرم افزار نشان می دهد. با وجود پردازنده قدیمی اما این میزان رم و فضای ذخیره سازی برای یک ساعت هوشمند بسیار مناسب است.

Pixel Watch نسخه هایی با اتصال LTE خواهد داشت

ساعت هوشمند گوگل پیکسل دارای یک موتور بازخورد لمسی خطی است و لرزش بهتری نسبت به ساعت های دارای موتورهای مرسوم ارتعاشی ارائه می دهد. تاکنون سه نسخه از پیکسل واچ در پایگاه داده FCC بررسی شده است. یکی فقط اتصال Wi-Fi و بلوتوث (GQF4C) دارد. دو مورد دیگر دارای LTE (GBZ4S و GWT9R) هستند.

کابل اول فقط نوارهای 5، 6 و 26 را پشتیبانی می کند، در حالی که نسخه GWT9R از نوارهای بسیار بیشتری مانند 2، 4، 5، 12، 13، 17، 25، 26، 66 و 71 پشتیبانی می کند. شاید اولین وسیله ای باشد که توسط اپراتورها قفل شده است که فقط نوارهای لازم را دارد. اتصال سلولی این دستگاه را مستقل تر و هوشمندتر می کند. از این گذشته، همیشه لازم نیست به گوشی هوشمند خود متکی باشید و هنگام استفاده از برنامه هایی که نیاز به اتصال به اینترنت دارند، بهتر کار خواهد کرد.

معرفی ساعت گوگل پیکسل

جعبه شارژ این ویجت دارای درگاه USB Type-C نیز خواهد بود. بنابراین، کسانی که گوشی هوشمند پیکسل خریداری می کنند، می توانند از همان شارژر با کابل های USB C استفاده کنند. بر اساس این گزارش، Compal به عنوان سازنده اصلی ساعت پیکسل گوگل شناخته می شود. این شرکت تجربه زیادی در زمینه تولید ابزارهای پوشیدنی دارد.

مطابق با GizChinaجالب اینجاست که او سال ها یکی از تولیدکنندگان کلیدی ساعت های اپل بوده است. بنابراین دارندگان Google Pixel Watch می توانند انتظار کیفیت مشابهی داشته باشند و ساعت Google Pixel را به عنوان محصولی که پاییز امسال عرضه می شود، خریداری کنند. فرض اصلی این است که Google Pixel Watch همراه با سری Pixel 7 عرضه خواهد شد. هر دو دستگاه ممکن است در ماه اکتبر در دسترس باشند.