• خانه
  • اخبار
  • ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
نامزدهای جوایز brooztechnology 2022 کارآفرین جوان، در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: توری دانلپ، اشا جوشی و وارون پوری، شین کوالسکی، نانسی شیائو و مایکل پتروچوک.

اگرچه ممکن است آنها جلوتر از زمان خود به نظر برسند، اما این زمان خوبی برای شناسایی این رهبران نوظهور فناوری در رده «کارآفرین جوان سال» جوایز brooztechnology است.

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید

پنج نامزد ما – که همگی تا آوریل 2022 30 سال یا کمتر دارند – با رسیدگی به مسائلی مانند سخت افزار / نرم افزار اینترنت اشیا، نام خود را در دنیای استارت آپ ها ایجاد می کنند. سرمایه سرمایه گذاری و آموزش؛ روحیە کارکنان؛ و ایجاد صدای مصنوعی و تجزیه و تحلیل سخنرانی عمومی با هوش مصنوعی.

برنده سال گذشته استفانی استرانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Boulder Care، یک برنامه درمان اعتیاد مبتنی بر کاربرد برای کسانی بود که از اختلالات مرتبط با مواد افیونی رنج می برند.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

آرای خود را در زیر ارسال کنید و در توضیحات هر یک از فینالیست های کارآفرین جوان سال ارائه شده توسط ALLtech ادامه دهید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

نانسی شیائو

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
نانسی شیائو، مدیر عامل میسون. (عکس از میسون)

نانسی شیائو در تابستان گذشته به عنوان مدیرعامل استارت آپ اینترنت اشیا در سیاتل میسون، زمانی که بنیانگذار این شرکت، برادرش جیم، متوجه شد که او فرد مناسبی است که بر اساس شتاب میسون ساخته شده است، مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

Mason سخت افزار و نرم افزار سفارشی برای دستگاه های اندرویدی یکبار مصرف را به مشتریان ارائه می دهد و مشتریان از بخش هایی مانند مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، مهمان نوازی و دولت هستند.

این شرکت ابتدا در دیترویت شروع به کار کرد، در سال 2016 در YCombinator شرکت کرد و به سیاتل نقل مکان کرد. در سال 2019 دور سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری سری A را بست.

شیائو، که قبل از مدیرعامل شدن، رئیس میسون بود، قبلاً مدیر محصول Oculus VR و فیس بوک بود.

پوشش مرتبط: برادران و خواهران سیاتل میسون نقش ها را با هم عوض می کنند

توری دانلپ

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
اولین بنیانگذار آن با 100000 دلار توری دانلپ بود. (اولین عکس 100000 دلاری او)

توری دانلپ نام استارتاپ خود را – اولین 100000 دلاری خود – پس از یک دستاورد قابل توجه در زندگی خود پس از آن که تا 25 سالگی 100000 دلار پس انداز کرد، نامگذاری کرد.

از آن زمان، دانلپ مارک فمینیسم مالی و تحصیلات خود را به هر کسی که می‌خواهد گوش دهد، گسترش داده است. مخاطبان زیادی را در رسانه های اجتماعی و با سمینارهای شخصی و آنلاین، پادکست با رتبه برتر، خبرنامه و کتاب در حال توسعه جذب کرده است.

دانلپ که شغل بازاریابی شرکتی خود را رها کرد تا تمام وقت خود را بر روی 100000 دلار اول خود متمرکز کند، به تازگی اولین برنامه خود را برای به اشتراک گذاشتن اسرار بیشتر در مورد موفقیت در سرمایه گذاری راه اندازی کرده است.

دانلپ پیشتر به خبرنگاران گفت: «ما اینجا هستیم تا جامعه‌ای را فراهم کنیم که افراد بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و سؤالات بسیار خوبی بپرسند و احساس نکنند که یک برادر مالی در داخل دارند که فاش می‌کند ارز دیجیتال چیست.» brooztechnology.

پوشش مرتبط: اولین موسس آن با 100000 دلار اولین برنامه خود را دارد: توری دانلپ می خواهد به زنان بیشتری آموزش دهد که چگونه سرمایه گذاری کنند.

شین کوالسکی

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Mystery Shane Kowalski. (عکس مرموز)

اخلاق در Mystery، یک استارت‌آپ در سیاتل در حال افزایش است که «اخلاق به‌عنوان یک خدمت» را ترویج می‌کند تا به شرکت‌ها کمک کند تا کارکنان را از طریق رویدادهای مجازی شگفت‌انگیز درگیر نگه دارند.

شین کوالسکی یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل است که با موفقیت Mystery را از طریق چندین نقطه ناشی از کووید هدایت کرده و به تخمین ۱۰۰ میلیون دلاری رسیده است.

Mystery در سال 2018 به عنوان نوعی سرویس دوستیابی راه اندازی شد و به زوج ها کمک می کرد تا برای شام، نوشیدنی، سرگرمی و حمل و نقل در شهر بیرون بروند، بدون اینکه نیازی به برنامه ریزی خودشان داشته باشند. وقتی همه‌گیری افراد را بازداشت کرد، Mystery به سراغ آنها آمد و اکنون به طور مجازی برای تسهیل رویدادهای هنری، کلاس‌ها، بازی‌ها، رویدادهای آرامش‌بخش، مزه‌کردن و اجراها روی کار می‌آید.

کوالسکی قبلاً به brooztechnology گفته بود که به منظور تحقق پتانسیل کامل کار توزیع شده، “ما باید اطمینان حاصل کنیم که کار به یک دیستوپی غیرشخصی و صرفاً معاملاتی تبدیل نمی شود.”

پوشش مرتبط: پشتیبانی کامل: رمز و راز پس از تغییر از Facilitator در تاریخ به نامزدی کارمند به 100 میلیون دلار می رسد

مایکل پتروچوک

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
مایکل پتروچوک، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری WellSaid Labs.

مایکل پتروچوک یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری WellSaid Labs است، یک استارت آپ در سیاتل که صداهای هوش مصنوعی واقعی تری را توسعه می دهد.

این شرکت طیف گسترده‌ای از صداهای مصنوعی با صدای طبیعی را که از طریق پلتفرم تولید صوتی خود در دسترس است، برای استفاده در برنامه‌های کاربردی از مواد آموزشی داخلی گرفته تا ویدیوهای رسانه‌های اجتماعی با رشد سریع ارائه می‌کند.

WellSaid در سال 2019 از انکوباتور مؤسسه هوش مصنوعی سیاتل (AI2) جدا شد، جایی که پتروچوک و یکی از بنیانگذاران مت هاوکینگ شروع به همکاری کردند. این استارتاپ تاکنون 12 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

پتروچوک از دانشگاه واشنگتن فارغ التحصیل شد و کارآموز در Uber، Google و Lattice است، استارت آپی که توسط اپل خریداری شده است.

پوشش مرتبط: WellSaid Labs 10 میلیون دلار برای تقویت کسب و کار صدای مصنوعی هوش مصنوعی جمع آوری می کند

وارون پوری و یاشا جوشی

ستارگان در حال ظهور فناوری: در جوایز GeekWire به کارآفرین جوان سال رای دهید
اشا جوشی چپ و وارون پوری از یودلی. (عکس یودلی)

اگر وارون پوری و اشا جوشی، بنیانگذاران Yoodli در این بخش برنده شوند، شاید از فناوری آنها برای تجزیه و تحلیل عملکرد آنها در یک سخنرانی پذیرایی استفاده شود.

Yoodli یک پلت فرم نرم افزاری هوش مصنوعی است که تحویل را تجزیه و تحلیل می کند و در مورد چگونگی بهبود – بدون قضاوت – فرصت های سخنرانی در جمع، مانند ارائه شرکت یا نان تست عروسی، توصیه هایی ارائه می دهد.

استارت آپ سیاتل یکی دیگر از AI2 است و پوری و جوشی کارآفرینان محلی در AI2 هستند.

جوشی که چندین سال در اپل گذرانده و مدیر ارشد فناوری Yoodli است، می‌گوید: «به‌عنوان یک مهندس زن در یک صنعت تحت سلطه مردان، احساس می‌کردم باید بیشتر تلاش کنم تا مردم مرا جدی بگیرند.» اعصاب و شک و تردید قبل از ارائه می تواند بسیار زیاد باشد، و احساس موفقیت در مقابل مخاطبان تقویت کننده زیادی برای اعتماد به نفس است. پلتفرم ما شما را از اعصاب به فرد مطمئنی که برای دستیابی به اهداف خود به آن نیاز دارید، می برد.”

پوشش مرتبط: آیا از سخنرانی در جمع می ترسید؟ هدف ابزار هوش مصنوعی این استارتاپ این است که به شما زبان نقره ای بدهد

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.