• خانه
  • اخبار
  • سبک ترین هدفون بی سیم دنیا با وزن 9.6 گرم توسط سونی معرفی می شود

سبک ترین هدفون بی سیم دنیا با وزن 9.6 گرم توسط سونی معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سبک ترین هدفون بی سیم دنیا با وزن 9.6 گرم توسط سونی معرفی می شود

سونی قصد دارد به زودی هدفون بی سیم LinkBuds S خود را با کاهش نویز فعال معرفی کند. وزن آنها 9.6 گرم است و 20 سبک ترین هدفون در جهان هستند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، سبک ترین هدفون دنیا با نام Sony LinkBuds S با قابلیت حذف نویز فعال به زودی رونمایی می شود. هدفون های بی سیم با قابلیت های مشابه قبلا معرفی شده اند، مانند AirPad Pro، Beats Studio Buds و Galaxy Buds Live که وزن همه آنها بیشتر از LinkBuds S است.

به گفته وین فیوچر، این هدفون علاوه بر داشتن درایورهای 5 میلی متری، توانایی تولید صدایی با وضوح بالا را نیز دارد، اما در نسخه قبلی شاهد استفاده از درایورهای 12 میلی متری بودیم. عمر باتری این هدفون بی سیم نیز نسبت به نسخه قبلی بهبود یافته است هدفون LinkBuds S با جعبه شارژ تا 20 ساعت قابل شارژ است.

علاوه بر این، این هدست های بی سیم با پشتیبانی از حالت مکالمه به طور خودکار صداها را هنگام شروع صحبت متوقف می کنند. این دستگاه همچنین با کنترل صدا تطبیقی ​​در دسترس خواهد بود که به طور خودکار حالت صدا را بر اساس محیطی که در آن هستید و همچنین بر اساس کاهش نویز تنظیم می کند. Wayne Future با هدفون بی سیم سونی عرضه می شود که سونی احتمالاً این دستگاه را با قیمت 199 یورو در رنگ های مشکی، سفید و بژ عرضه خواهد کرد.