• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ NFT را در تلویزیون های خود معرفی می کند

سامسونگ NFT را در تلویزیون های خود معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ NFT را در تلویزیون های خود معرفی می کند

سامسونگ قصد دارد با تلویزیون های جدید خود مانند QLED و Neo QLED وارد دنیای NFT شود. این اقدام توسط سامسونگ با همکاری Nifty Gateway که در زمینه حراج های NFT فعال است انجام خواهد شد. وب سایت Nifty نیز از ادغام پلتفرم جدید تلویزیون خبر داد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، با اضافه شدن پلت فرم NFT به تلویزیون های سامسونگ، مصرف کنندگان اکنون می توانند از طریق تلویزیون های خود با NFT تعامل داشته باشند. سامسونگ همچنین از بهینه سازی تنظیمات تلویزیون خود برای نمایش دقیق آثار هنرمندان خبر داده است.

دانکن فاستر، یکی از بنیانگذاران Nifty، گفت: «این شرکت برای همکاری با سامسونگ و ایجاد تجربیات جدید NFT بسیار هیجان‌زده خواهد بود. از سوی دیگر سامسونگ بر روی بهبود تجربه کاربری و بهبود آن و همچنین ارائه بهترین کیفیت تصویر تمرکز خواهد کرد. به این ترتیب، این تعهد از طریق رویکرد ما هماهنگ می شود و به همه اجازه می دهد در هر زمان با هنرمندان تعامل داشته باشند.

در آینده حدود 6000 اثر هنری روی این سکو قرار خواهد گرفت. این همکاری کاربران را قادر می‌سازد تا آثار را از طریق نمونه کارها Omnibus نگه دارند، علاوه بر آن برای همه آثار روی این پلتفرم تأییدیه دریافت کنند. همچنین به مشتریان پرداخت های انعطاف پذیر و متنوع ارائه می شود.

سامسونگ قصد دارد به ادغام Nifty Gateway با Smart Hub خود ادامه دهد. در این بخش، NFTها به عنوان آثار هنری محدود نمایش داده می شوند. به عنوان مثال، زمانی که کاربر در حال تماشای یک فیلم است و ممکن است به دلایلی آن را متوقف کند، با وارد شدن تلویزیون به حالت محیطی، جلوه های گالری مانند نفتی قابل مشاهده خواهد بود.