سامسونگ گوشی های تاشو Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 را در رنگ های جدید تولید می کند

سامسونگ گوشی های تاشو Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 را در رنگ های جدید تولید می کند

راس یانگ، تحلیلگر صنعت علاوه بر این، گفت صفحه نمایش بزرگترسامسونگ بدیهی است که امسال روی تفاوت های دیگری در طراحی گوشی های تاشو خود کار می کند. منابع موثق در زنجیره تامین سامسونگ به او می گویند که Galaxy Z Flip 4 رنگ های جدیدی خواهد داشت، در حالی که Galaxy Z Fold 4 نیز سه لباس جدید خواهد پوشید.

Galaxy Z Flip 4 رنگ

طلایی
خاکستری
آبی کمرنگ
بنفش روشن

برخلاف رنگ‌بندی Galaxy Z Flip 3 که شامل کرم، سبز، اسطوخودوس و فانتوم مشکی است، سامسونگ نسخه مشکی تیره‌تر را حذف کرده و رنگ آبی روشن‌تر را اضافه کرده و همچنین گزینه کرم را با طلایی جایگزین کرده است. سبز دیگر وجود ندارد. در حالی که تفاوت رنگ اسطوخودوس و بنفش ممکن است در سطح بیننده باشد.
البته این بدان معنا نیست که رنگ های Z Flip 4 بیشتری وجود نخواهد داشت. از آنجایی که Flip 3 نه تنها دارای یک نسخه سفارشی است که می توانید آن را با هم ترکیب کنید، سامسونگ رنگ های انحصاری دیگری را نیز برای آن در وب سایت خود ارائه می دهد که شامل سه رنگ است: خاکستری. ، سفید و صورتی.
داشتن چنین پالت غنی برای Z Flip 4 نیز منطقی است. زیرا این خانواده از تلفن ها به طور فزاینده ای به یک لوازم جانبی مد تبدیل می شوند. برخلاف سری Fold که کاربردهای دیگری برای دسته بندی های دیگر دارد.

رنگ های Galaxy Z Fold 4

رنگ بژ
مشکی
خاکستری

در مورد گلکسی زد فولد 4، سامسونگ بدیهی است که طراحی را از فانتوم سبز و فانتوم نقره ای به بژ و خاکستری تغییر می دهد، در حالی که گزینه مشکی باقی خواهد ماند. منبع با توجه به وضعیت Z Fold 3 که طبق معمول هیچ گزینه رنگ انحصاری دیگری در وب سایت سامسونگ نداشت، بنابراین می توانیم فرض کنیم که سری Z Fold 4 نیز تنها در دو رنگ جدید و در کل در همان سه رنگ موجود است. “او گفت. امسال عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد رنگ های جدید مورد استفاده در گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2022 چیست؟ تو چی دوست داری؟