سامسونگ گلکسی A51 اولین گوشی اندرویدی با پورت لایتنینگ شد!

سامسونگ گلکسی A51 اولین گوشی اندرویدی با پورت لایتنینگ شد!

شاید خیلی آیفون با پورت USB C به نظر خوب می رسد، اما یک گوشی اندرویدی با پورت لایتنینگ چندان کاربردی نیست. با این حال، هیچ چیز نمی تواند جلوی خلاقیت افراد پیشرو را بگیرد. در نتیجه کنجکاوی یکی از این افراد باید بگویم که سامسونگ گلکسی A51 اولین گوشی اندرویدی با پورت لایتنینگ شد!

پورت لایتنینگ در گلکسی A51

گوشی های هوشمند گلکسی A51 سامسونگ برای داشتن پورت لایتنینگ تغییر کرده است. خبر خوب این است که سامسونگ گلکسی A51 می تواند هم به عنوان درگاه شارژ و هم به عنوان پورت داده از درگاه لایتنینگ عمل کند. شخصی که پورت لایتنینگ را در گلکسی A51 طراحی و پیاده سازی کرد Pilonel است. همان شخصی که برای اولین بار پورت USB-C را به آیفون اضافه کرد.

پورت لایتنینگ گلکسی A51 با قابلیت شارژ و انتقال اطلاعات

پورت لایتنینگ اساس آیفون، آی پد و چندین دستگاه دیگر در اکوسیستم اپل است. آیفون های اپل با پورت شارژ USB-C در دسترس نیستند، اما Pillonel سال گذشته موفق شد آیفون با پورت USB C فراهم کند.

اولین آیفون جهان با پورت USB-C به جای لایتنینگ بالاخره به واقعیت تبدیل شد

Pillonel یک ویدیوی نمایشی کوتاه از تبدیل Samsung Galaxy A51 است اولین گوشی هوشمند اندرویدی با پورت لایتنینگ ارایه شده. این کارشناس فناوری وعده یک ویدیوی توسعه دقیق تری را می دهد که می تواند رویکرد او را روشن کند. با این حال حداقل می توان گفت که سودمندی این تغییر بسیار کم است. سازنده اصرار دارد که پس از ساخت آیفون USB-C، قصد دارد تعادلی در جهان ایجاد کند.

حضور پورت لایتنینگ در گلکسی A51 یا هر گوشی اندرویدی دیگری به شما امکان می دهد از کابل لایتنینگ برای شارژ یا انتقال داده استفاده کنید. اکوسیستم USB C معمولاً انتخاب هوشمندانه تری است زیرا گسترده تر است، اما این توسعه دهنده بیشتر به تعادل می پردازد!

نظر شما در مورد گوشی اندرویدی با پورت لایتنینگ چیست؟