• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو را با باتری قدرتمند عرضه می کند

سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو را با باتری قدرتمند عرضه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

Samsung Galaxy Watch 4 یک ساعت هوشمند عالی بود که توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. تنها عیب این ساعت عمر کم باتری آن بود. حالا سامسونگ در تلاش است تا مشکل را در نسل جدید حل کند تا نسخه جدید گلکسی واچ 5 پرو را با باتری قدرتمند عرضه کند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، گلکسی واچ 5 پرو که از واچ 5 و واچ 5 کلاسیک بلندتر است، بهترین نسخه از این خانواده است. بر اساس گزارش های منتشر شده، این ساعت هوشمند به باتری 572 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است. پیش از این، سامسونگ از بزرگترین باتری در گلکسی واچ 4 استفاده می کرد که تنها 361 میلی آمپر ساعت بود.

با توجه به حجم باتری به کار رفته در گلکسی واچ 5 پرو، احتمالا با افزایش 60 درصدی ظرفیت مدل جدید روبرو هستیم. این در حالی است که کاربران پرقدرت می توانند کمتر از 48 ساعت از این باتری استفاده کنند. اما افرادی که تمام ویژگی های یک ساعت هوشمند را به طور همزمان روشن نمی کنند، می توانند بیش از دو روز از Watch 5 Pro استفاده کنند که برای شما یک ویژگی هیجان انگیز است. به دلیل استفاده از باتری بزرگتر در این ساعت هوشمند، احتمالاً قیمت آن بالاتر از مدل کلاسیک Watch 5 و همچنین سنگین تر است. جزئیات بیشتری از اخبار منتشر شده در دست نیست و حتی منبع خبری نیز تولید 5 پرو 100 درصدی را تایید نکرده است.