• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی واچ 5 شامل مدل کلاسیک با قاب چرخشی نخواهد بود

سامسونگ گلکسی واچ 5 شامل مدل کلاسیک با قاب چرخشی نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی واچ 5 شامل مدل کلاسیک با قاب چرخشی نخواهد بود

گلکسی واچ 4 و Samsung Galaxy Watch 4 Classic اولین ساعت هوشمند در جهان بود که از Wear OS 3.0 استفاده کرد. این گجت‌های پوشیدنی قابلیت‌های سطح بالایی مانند نظارت بر ترکیب بدن و فعالیت‌های بدنی مختلف را نیز به همراه داشتند. همچنین شایعه شده است که سامسونگ قصد دارد نسل بعدی ساعت های هوشمند را اواخر امسال معرفی کند. با این حال، آخرین اطلاعات نشان می دهد که گلکسی واچ 5 از نسخه کلاسیک بی استفاده خواهد شد و در نتیجه لبه چرخان فیزیکی در ساعت های هوشمند سامسونگ از بین خواهد رفت.

سامسونگ گلکسی واچ کلاسیک کلاسیک 5 را ارائه نمی کند

گزارش sammobilدر حالی که نسل قبلی ساعت های گلکسی در مدل های استاندارد و کلاسیک موجود بود، گلکسی واچ 5 شامل نسخه کلاسیک نخواهد شد. در عوض، سامسونگ دو مدل از ساعت هوشمند آینده خود را عرضه خواهد کرد: Galaxy Watch 5 و گلکسی واچ 5 پرو. همچنین هنوز مشخص نیست که آیا این مدل ها دارای قاب چرخشی هستند یا خیر. با این حال، از آنجایی که پنل چرخان فیزیکی به نسخه کلاسیک سری 4 فعلی محدود شده است، بعید است که از این ویژگی در Samsung Galaxy Watch 5 استفاده شود.

گلکسی واچ 5 می تواند در دو اندازه مختلف در دسترس باشد، در حالی که گلکسی واچ 5 پرو را می توان تنها به یک اندازه محدود کرد.

سامسونگ گلکسی واچ کلاسیک کلاسیک 5 را ارائه نمی کند

سامسونگ گلکسی واچ کلاسیک کلاسیک 5 را ارائه نمی کند

چند هفته پیش شایعه شد که گلکسی واچ 5 پرو دارای باتری عظیم 572 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. این باید شکایات مربوط به عمر باتری کاربران گلکسی واچ 4 را برطرف کند. همچنین انتظار می‌رود ساعت‌های بعدی سامسونگ دارای صفحه نمایش OLED گرد، GPS، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، سنسور ضربان قلب و حسگر ترکیب بدن باشند که در حال حاضر در گلکسی واچ 4 موجود است.

همچنین می‌توانیم تأیید کنیم که Galaxy Watch 5 با نسخه جدیدی از One UI Watch مبتنی بر Wear OS 3 کار می‌کند. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سامسونگ پیشرفت‌های بیشتری انجام دهد و ویژگی‌های جدیدی را به One UI Watch اضافه کند. باید دید آیا این شرکت از پردازنده جدیدی برای گلکسی واچ 5 استفاده خواهد کرد یا خیر.

نظر شما در مورد عدم موفقیت سامسونگ در معرفی گلکسی واچ 5 کلاسیک و احتمال از بین بردن امکان برگرداندن لبه فیزیکی در ساعت های هوشمند این شرکت چیست؟