• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی واچ 4 تابستان امسال به دستیار صوتی گوگل اسیستنت مجهز می شود

سامسونگ گلکسی واچ 4 تابستان امسال به دستیار صوتی گوگل اسیستنت مجهز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی واچ 4 تابستان امسال به دستیار صوتی گوگل اسیستنت مجهز می شود

یک سال پس از ارائه و راه اندازی گلکسی واچ 4سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که این ساعت هوشمند بالاخره یک جدول زمانی برای یکی از مورد انتظارترین ویژگی های خود دریافت می کند. طبق این اعلامیه، عملکرد نرم افزاری دستیار صوتی گوگل اسیستنت در تابستان امسال به طور رسمی برای گلکسی واچ 4 منتشر خواهد شد.

راه اندازی دستیار گوگل برای Samsung Galaxy Watch 4

که در پست وبلاگ سامسونگ تایید کرده است که ساعت هوشمند گلکسی واچ سری 4 در تابستان 2022 توسط دستیار صوتی گوگل پشتیبانی خواهد شد، به این معنی که این ویژگی ممکن است تا چند هفته دیگر در دسترس قرار گیرد.

سامسونگ در بیانیه ای رسمی از انتشار دستیار گوگل برای گلکسی واچ 4 خبر داد:

تابستان امسال، ما مشتاقانه منتظریم اعلام کنیم که کاربران گلکسی واچ 4 می‌توانند دستیار صوتی گوگل را روی ساعت خود دانلود کنند، که امکان تعاملات صوتی سریع‌تر و طبیعی‌تر، پاسخ‌های سریع و کمک در حال حرکت را فراهم می‌کند.

راه اندازی دستیار گوگل برای Samsung Galaxy Watch 4

راه اندازی دستیار گوگل برای Samsung Galaxy Watch 4

سامسونگ برای اولین بار تایید کرد که دستیار گوگل در گلکسی واچ 4 سال گذشته و اندکی پس از عرضه ساعت هوشمند جدید خود وارد بازار خواهد شد. اما در ماه‌های بعد، شرکت تا حد زیادی ساکت ماند، حتی زمانی که گوگل اولین نگاه خود را به دستیار گوگل در ساعت 4 و همچنین اکنون در ساعت پیکسل خود منتشر کرد. مانند گوگل، سامسونگ می‌گوید «پاسخ‌های سریع» بخش کلیدی این تجربه جدید خواهد بود.

سامسونگ همچنین می‌گوید که با گوگل همکاری می‌کند تا برنامه‌ها و خدمات Google بیشتری را برای Galaxy Watch 4 ارائه دهد که برای ساعت‌های گلکسی بهینه شده‌اند. اگرچه دقیقاً مشخص نیست که این برنامه‌ها و سرویس‌ها دقیقاً چه هستند، اما می‌توان فرض کرد که گوگل برخی از برنامه‌های موجود خود را برای پشتیبانی بهتر از One UI Watch به‌روزرسانی می‌کند. به عنوان مثال، Google Pay یک نماد پیکسل در کشوی برنامه Watch 4 دارد.

نظر شما در مورد راه اندازی دستیار گوگل برای Samsung Galaxy Watch 4 چیست؟