• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 به اسلات خاصی برای قلم اس پن مجهز نخواهد شد

سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 به اسلات خاصی برای قلم اس پن مجهز نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 به اسلات خاصی برای قلم اس پن مجهز نخواهد شد

اگرچه سامسونگ همچنان از موفقیت سری گلکسی اس 22 لذت می برد. اما این بدان معنا نیست که این شرکت روی دستگاه های دیگر خود کار نمی کند. همه ما می دانیم که گوشی های تاشو سامسونگ در ماه آگوست عرضه خواهند شد. اگرچه قبلاً گفته شده بود که گلکسی زد فولد 4 اولین دستگاه تاشوی است قلم اس مخصوص مانند سری Note و S22 Ultra; با این حال، شایعات اخیر حاکی از آن است که سامسونگ برنامه های خود را تغییر داده و به دلیل بدنه نازک تر، استفاده از اسلات S Pen را در بدنه پوسته آینده خود کاملاً کنار گذاشته است.

عدم وجود قلم مخصوص S Pen در Samsung Galaxy Z4 Fold 4

منبعی موثق برای افشای اطلاعات سامسونگ کیهان یخیدر مورد اینکه چگونه Galaxy Z Fold 4 با قلم S داخلی عرضه نمی شود صحبت کنید. به گفته وی، سامسونگ در تلاش است تا مطمئن شود که پرچمدار تاشو آینده خود باریکتر و از نظر اندازه کوچکتر است و برای رسیدن به این هدف، باید اسلات S Pen حذف شود.

اکنون مهم است بدانید که ما هنوز چند ماه از همه چیز به طور رسمی برای Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 فاصله داریم، بنابراین سامسونگ می تواند دوباره همه چیز را تغییر دهد. اما بعید به نظر می رسد چرا که در دوره ای هستیم که مراحل نهایی طراحی این دستگاه ها باید طی شود و تولید انبوه آن طی چند هفته آینده آغاز شود.

عدم وجود قلم مخصوص S Pen در Samsung Galaxy Z4 Fold 4

عدم وجود قلم مخصوص S Pen در Samsung Galaxy Z4 Fold 4

تا کنون، ما مطمئن هستیم که پوشه سامسونگ گلکسی Z4 مطمئناً مانند نسخه قبلی خود از قلم S پشتیبانی می کند و نه تنها دارای یک اسلات داخلی برای تعبیه این قلم در دستگاهی است که در گلکسی اس 22 اولترا آزمایش کردیم.

اینکه آیا این خبر خوبی است یا نه بستگی به مصرف کنندگان و واکنش آنها دارد. برخی از کاربران ممکن است گوشی ضخیم‌تر و بزرگ‌تر را ترجیح دهند، اگر در پایان دارای شکاف قلم باشد. این امر به ویژه زمانی مهم است که دسترسی سریع به قلم، یادداشت برداری یا تهیه فهرست سریع را آسان‌تر کند.

نظر شما در مورد عدم وجود اسلات مخصوص S Pen در گلکسی Z4 Fold 4 سامسونگ چیست؟ شما کدام را انتخاب می کنید؟ اسلات مخصوص S Pen یا ضخامت و اندازه کوچکتر دستگاه.