• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 با دوربین گلکسی اس 22 و لولای تکی بادوام عرضه خواهد شد

سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 با دوربین گلکسی اس 22 و لولای تکی بادوام عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی زد 4 فولد 4 با دوربین گلکسی اس 22 و لولای تکی بادوام عرضه خواهد شد

گوشی های تاشو سامسونگ گلکسی زد فولد در چند سال اخیر رشد زیادی داشته اند و نسل سوم آن ها که سال گذشته عرضه شد، دستگاهی واقعا جذاب و کارآمد بود. با این حال، این گوشی همچنان دارای ایراداتی به خصوص در قسمت دوربین است و این همان چیزی است که ما انتظار داریم گلکسی زد فولد 4 بیایید بالا برویم، زیرا به نظر می رسد این تلفن دارای یک ارتقاء بزرگ است بخش دوربین و همچنین بهینه سازی لولا خواهد بود.

بهبود دوربین و پایداری Galaxy Z Fold 4

بر اساس بیانیه گلکسی کلاب، سامسونگ در حال حاضر روی ارائه بزرگترین ارتقاء دوربین به گوشی تاشو پرچمدار خود با Galaxy Z Fold 4 کار می کند. تا به امروز، هر دستگاه در سری “Fold” سامسونگ دارای سه دوربین پشتی است که منحصراً از سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده می کند. تنها استثنا دوربین اولترا واید اصلی Galaxy Z Fold بود که از سنسور 16 مگاپیکسلی استفاده می کند. اگرچه گلکسی زد فولد 3 از سه سنسور 12 مگاپیکسلی نسبتا قدیمی استفاده می کند، اما به لطف پشتیبانی نرم افزاری، همچنان عملکرد دوربین قابل قبولی دارد.

در مقابل، سامسونگ محدوده گلکسی S22 خود را در سال جاری به روز کرده است. مجهز به S22 و S22 + با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی بزرگتر و لنز تله فوتو بهتر. در بررسی های این دستگاه ها، عملکرد دوربین در هر دو دستگاه بسیار خوب بود و بر اساس سنسور 108 مگاپیکسلی گلکسی اس 22 اولترا، تصاویر و فیلم هایی را ثبت کردند.

بهبود دوربین و پایداری Galaxy Z Fold 4

بهبود دوربین و پایداری Galaxy Z Fold 4

اگر گزارش جدید صحت داشته باشد، سامسونگ از حداقل یکی از دوربین‌های گلکسی اس 22 که گفته می‌شود دارای لنز تله فوتو 3 برابری است، در گلکسی زد فولد 4 استفاده خواهد کرد. در حالی که سنسور 10 مگاپیکسلی وضوح کمتری نسبت به گلکسی دارد. لنز تله فوتو Z Fold 3، Fold 4 را با دامنه بزرگنمایی بیشتر تقویت می کند، چیزی که گوشی تاشو پرچمدار سامسونگ فاقد آن است. در حال حاضر هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی در دسترس باشد، اما به نظر می رسد استفاده از سنسور 50 مگاپیکسلی S22 در فولد 4 سامسونگ یک فرض منطقی است، اما هنوز این موضوع تایید نشده است. با توجه به اینکه دستگاه های تاشو از محدودیت فضا رنج می برند، جای تعجب نیست که سامسونگ بار دیگر به همان سنسور تصویر 12 مگاپیکسلی روی آورد.

گزارش جداگانه ای همچنین به برنامه های سامسونگ برای طراحی مجدد لولاهای گلکسی زد فولد 4 در اولین ارتقاء بزرگ از زمان شروع این سری اشاره می کند. @TheGalox_ او با تجربه خوب در ارائه این جزئیات، ادعا می کند که سامسونگ برخلاف طراحی لولای دوگانه که در دستگاه های قبلی استفاده می شد، از طراحی تک لولا در Fold 4 استفاده خواهد کرد. این امر بدیهی است که منجر به یک دستگاه سبک تر و نازک تر می شود و همچنین هزینه نهایی این گوشی را کاهش می دهد. حذف برخی از قطعات متحرک نیز می تواند دوام را بهبود بخشد.

انتظار می رود سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 را در ماه آگوست امسال معرفی کند.

نظر شما در مورد مشخصات احتمالی گلکسی زد فولد 4 و بهبودهای دوربین و دوام این دستگاه تاشو چیست؟