• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس مجهز خواهند شد.

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس مجهز خواهند شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس مجهز خواهند شد.

آخرین اخبار نشان می دهد که گوشی های تاشوی آینده سامسونگ به جای تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس استفاده خواهند کرد.در واقع هر دو گوشی تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 به اسنپدراگون مجهز هستند. تراشه 8 پلاس 1. پلاس کوالکام که به نظر می رسد به زودی ظاهر می شود.

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 تا چند ماه دیگر عملکرد بزرگ خود را خواهند داشت. ولی اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات در طراحی و سخت افزار هر دو دستگاه در چند هفته اخیر به بیرون درز کرده است. همچنین به نظر می رسد که این دو گوشی جدیدترین و بهترین تراشه کوالکام، اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را خواهند داشت.

طبق گفته Ice Universe، Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 از اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس پشتیبانی خواهند کرد. این چیپست با کد “SM8475” هنوز معرفی نشده است. اما انتظار می رود اواخر این ماه معرفی شود و به زودی به گوشی های هوشمند راه پیدا کند. این یک انتخاب جالب و متفاوت سامسونگ است. زیرا، اگر به خاطر داشته باشید، هم گلکسی زد فولد 3 و هم گلکسی زد فلیپ 3 از اسنپدراگون 888 پلاس به جای اسنپدراگون 888 معمولی استفاده نکردند. برعکس، امسال چنین نخواهد بود.

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس مجهز خواهند شد.

تامین کننده اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس TSMC است

در مورد تغییرات تراشه جدید کوالکام، می توان گفت که اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس از فرآیند تولید 4 نانومتری سامسونگ به فناوری TSMC خواهد رفت که نوید عملکرد بهتر و عملکرد کاغذ پایدارتر را می دهد. مطابق با منبع انتظار می رود چیپست آینده کوالکام حدود 10 درصد بهتر از خانواده گلکسی اس 22 نسل 8 اسنپدراگون کار کند. همچنین عمر باتری و کنترل دما بهتر را ارائه می دهد. در زیر متن توییت Ice Universe درباره استفاده از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس در گوشی های تاشوی امسال سامسونگ را مشاهده می کنید.

من مجدداً تأیید می کنم که Z Fold 4 و Z Flip 4 از تراشه TSMC Snapdragon 8 Generation 1 Plus (SM8475) استفاده خواهند کرد.

Ice World UniverseIce @

نظر شما در مورد این تصمیم چیست؟ آیا از این انحراف از سامسونگ استقبال می کنید؟