• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی اس 23 احتمالا از تراشه مدیاتک استفاده خواهد کرد

سامسونگ گلکسی اس 23 احتمالا از تراشه مدیاتک استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی اس 23 احتمالا از تراشه مدیاتک استفاده خواهد کرد

سامسونگ قصد دارد از مدیاتک در برخی از قسمت های گوشی های گلکسی اس 23 و گلکسی استفاده کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، سامسونگ پیش از این در مناطق مختلف از تراشه های مختلفی در گوشی های هوشمند رده بالا استفاده کرده و به همین دلیل با انتقادات زیادی مواجه شده است. این شرکت کره ای با وجود استفاده از دو تراشه عملکرد قابل توجهی در پرچمداران سال 2022 به دست نیاورده است. به گفته سام موبایل، سامسونگ احتمالا تغییراتی را در گوشی های هوشمند پرچمدار آینده خود اعمال خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، سامسونگ قصد دارد از تراشه های مدیاتک در گلکسی اس 23 و گلکسی اس 22 FE استفاده کند. پیش از این تنها Exynos و Qualcomm در گوشی های رده بالا استفاده می شدند. این اولین باری است که سامسونگ در صورت صحت اطلاعات منتشر شده از تراشه مدیاتک برای گوشی های پرچمدار استفاده می کند.

با توجه به اینکه مدیاتک هنوز از چیپ پرچمدار خود رونمایی نکرده است، مشخص نیست که سامسونگ از کدام تراشه استفاده خواهد کرد. اما احتمالا از تراشه‌های Diamond 8100 یا Diamond 9000 استفاده می‌کند. این گزارش تلفن‌های منطقه آسیا را با تراشه MediaTek شناسایی می‌کند و سامسونگ ممکن است به استفاده از تراشه اسنپدراگون در مناطق دیگر ادامه دهد.