• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ گلکسی اس 2025 با پردازنده جدید ثبت اختراع خود

سامسونگ گلکسی اس 2025 با پردازنده جدید ثبت اختراع خود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ گلکسی اس 2025 با پردازنده جدید ثبت اختراع خود

سامسونگ قصد دارد از پردازنده جدید ثبت اختراع خود در گلکسی اس 2025 استفاده کند. دلیل این امر عملکرد ناکافی تراشه هایی مانند اسنپدراگون 8 نسل 1 و اگزینوس 2200 است.

سامسونگ تا سال 2025 پردازنده جدید خود را توسعه خواهد داد که در سری جدید گوشی های گلکسی معرفی خواهد شد. احتمالا این پردازنده نیز از سری پردازنده های اگزینوس است.

سامسونگ علاوه بر استفاده از این پردازنده‌ها در گوشی‌های گلکسی، از این پردازنده‌ها نیز استفاده می‌کند و آن‌ها را به شرکت‌های دیگر گوشی‌هایی مانند موتورولا و ویوو می‌فروشد. یک منبع خبری توییتری به نام Ice Universe می گوید: نارضایتی سامسونگ از سیستم GOS در سری گلکسی اس 22 باعث شده است که به سمت یک پردازنده ویژه جدید بروند. علاوه بر این، پردازنده هایی مانند Snapdragon 8 Gen 1 و Exynos 2200 نیز دارای سیستم های کنترل دما ضعیف و عملکرد ناکارآمد بودند. به همین دلیل، مهندسان و مدیران این شرکت در تلاش هستند تا با پیروی از رویکرد اپل مانند پردازنده ها، دستگاهی بسازند که کارآمدتر از مدل قبلی باشد.

تراشه های قدیمی اگزینوس از پردازنده های سامسونگ استفاده می کردند. اما با بسته شدن این واحدها در تراشه های جدید، سامسونگ از کیت جدیدی برای تولید تراشه های موبایل استفاده خواهد کرد.