• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ می خواهد با گوشی های میان رده خود 40 درصد بازار هند را تسخیر کند

سامسونگ می خواهد با گوشی های میان رده خود 40 درصد بازار هند را تسخیر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ می خواهد با گوشی های میان رده خود 40 درصد بازار هند را تسخیر کند

این روزها فروش گوشی های هوشمند میان رده در بازار هند رو به افزایش است. این بخش شامل گوشی هایی با قیمتی بین 250 تا 600 دلار در هند می شود. چند روز پیش، سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد تقریبا نیمی از این بازار گوشی های هوشمند میان رده را در هند تسخیر کند. برای مشاهده این خبر با ما در ترنجی همراه باشید.

چند روز پیش سامسونگ پنج مدل جدید سری گلکسی A را در هند معرفی کرد. در مراسم افتتاحیه مدیر ارشد بازاریابی سامسونگ در هند، او فاش کرد که غول الکترونیک کره جنوبی امیدوار است با کمک گوشی های جدید خود بتواند 40 درصد از بخش گوشی های هوشمند میان رده هند را تسخیر کند.

سامسونگ می خواهد 40 درصد از بازار هند را با واسطه های خود تسخیر کند

سامسونگ می خواهد 40 درصد از بازار هند را با واسطه های خود تسخیر کند

آمار فروش متوسط ​​سامسونگ در بازار هند

به نقل از منبعبر اساس مطالعه کانترپوینت، سهم بازار سامسونگ در رده گوشی های هوشمند میان رده هند در سال 2021 به 28 درصد خواهد رسید. این شرکت رشد سالانه 87 درصدی را در این بخش به ثبت رساند.

از آنجایی که هند بازاری حساس به قیمت است، برندها با توجه به بودجه های مختلف گزینه های مختلفی را برای جذب مصرف کنندگان ارائه کرده اند. سامسونگ سه سال پیش پلتفرم وام دهی خود را با نام Samsung Finance Plus معرفی کرد. این ویژگی در حال حاضر در بیش از 50000 فروشگاه در سراسر هند در دسترس است. سامسونگ فاش کرده است که بیش از 50 درصد از کاربران این پلتفرم برای اولین بار کالاهای خود را به صورت اعتباری دریافت کرده اند. آنها هرگز در زندگی خود از وام استفاده نکرده اند.

میانگین قیمت فروش گوشی های هوشمند در هند در سال 2021 به دلیل مشکلات عرضه افزایش یافته است. در عین حال، گوشی های میان رده در حال حاضر ویژگی های بیشتر و بیشتری را برای مخاطبان گسترده ارائه می دهند. بنابراین این منجر به یک مسیر رشد برای رده گوشی های هوشمند میان رده در هند شده است و بنابراین هر تولید کننده بخشی از این رشد را برای خود می خواهد.

این روزها شیائومی در بازار هند پیشتاز است او زنده است. اما آیا سامسونگ به زودی می تواند 40 درصد از بازار گوشی های میان رده هند را در اختیار بگیرد؟ نطر شما چی هست؟