• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ ممکن است به زودی تلویزیون قدیمی خود را معرفی کند

سامسونگ ممکن است به زودی تلویزیون قدیمی خود را معرفی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ ممکن است به زودی تلویزیون قدیمی خود را معرفی کند

اخبار جدید حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است قصد داشته باشد یک تلویزیون موبایل قدیمی راه اندازی کند که بتواند با رقیب دیرینه ال جی رقابت کند. محصول جدید مورد بحث یک تلویزیون QD-OLED لوله ای خواهد بود، چیزی که ال جی قبلا ارائه کرده است.

سامسونگ ممکن است به زودی تلویزیون قدیمی خود را معرفی کند

ویژگی های تلویزیون ال جی اولد رول

مطابق با منبعسایت های خبری نزدیک به این موضوع ادعا می کنند که غول فناوری کره جنوبی در حال حاضر روی نسل بعدی پنل های QD-OLED کار می کند. آنها می گویند در واقع هدف سامسونگ کاهش استفاده از بسترهای شیشه ای از دو لایه فعلی به یک لایه است. سپس به شما این امکان را می دهد که یک نسخه جدید با انعطاف بیشتری ایجاد کنید. واحد نمایشگر سامسونگ که در حال توسعه این نوع جدید از فناوری نمایشگر است، به نتایج مطلوب دست یافته است. این بدان معناست که سامسونگ الکترونیکس ممکن است به زودی یک تلویزیون رول-آن عرضه کند.

LG Signature OLED TV R رسما معرفی می شود CES 2019

تلویزیون های قدیمی سامسونگ ممکن است ارزان تر باشند

در حال حاضر، تنها تلویزیون تجاری با صفحه نمایش چرخان، سری اولد است ال جی و این مدل در نمایشگاه CES 2019 ارائه شد و یک سال بعد به بازار عرضه شد. با این حال، با وجود این واقعیت که محصول کاملاً چشم نواز و نوآورانه است. اما خود مدل 65 اینچی 87000 دلار قیمت دارد. به عبارت دیگر، هنوز هم برای تولید انبوه یا در دسترس بودن بسیار گران است.

بنابراین، مدل رول-آن ارائه شده توسط سامسونگ ممکن است ارزان تر از تنها گزینه موجود در بازار باشد. با این حال، با توجه به قیمت تلویزیون های QD-OLED، بعید است که چنین مدلی بسیار مقرون به صرفه باشد. به خاطر داشته باشید که این فقط یک گزارش تایید شده نیست. پس فعلا این خبر را با احتمال خطا تصور کنید و منتظر خبرهای بیشتر باشید.

به نظر شما چرا سامسونگ هنوز با تلویزیون اولد رول ال جی رقابت نکرده است؟