• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ قصد دارد دو برابر بیشتر از گوشی های تاشوی نسل قبلی خود را به فروش برساند

سامسونگ قصد دارد دو برابر بیشتر از گوشی های تاشوی نسل قبلی خود را به فروش برساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ قصد دارد دو برابر بیشتر از گوشی های تاشوی نسل قبلی خود را به فروش برساند

فروش گوشی های تاشو سامسونگ در سال گذشته چندین برابر افزایش یافته است و انتظار می رود این شرکت تا سال 2021 بیش از 9 میلیون گوشی گلکسی Z بفروشد. و امسال نیز انتظار می رود فروش این خانواده محبوب همچنان به رشد خود ادامه دهد. زیرا غول کره ای قصد دارد گلکسی زد 4 فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 را دو برابر نسخه قبلی خود بفروشد.

فروش دو برابری نسل جدید گوشی های سامسونگ تاشو

رفتار – اخلاق راس یانگطبق DSCC، اهداف تولید سامسونگ برای گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 بیش از دو برابر بیشتر از صدف های سال گذشته است. این می تواند به این معنی باشد که این شرکت قصد دارد حداقل دو برابر بیشتر از سری گلکسی Z در سال 2022 صدف بفروشد.

راس یانگ همچنین ادعا می کند که سامسونگ می تواند گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 را با قیمت کمتری نسبت به دستگاه های قبلی عرضه کند. این احتمال دور از ذهن نیست; زیرا اکنون برندهای بیشتری گوشی های صدفی را عرضه می کنند. انتظار می رود شرکت هایی مانند اوپو، ویوو، وان پلاس و شیائومی امسال گوشی های تاشو خود را در خارج از چین عرضه کنند.

فروش دو برابری نسل جدید گوشی های سامسونگ تاشو

فروش دو برابری نسل جدید گوشی های سامسونگ تاشو

اخیراً شایعه شده بود که گلکسی زد فولد 4 به دلیل عدم تعبیه، سبک تر و نازک تر از گلکسی زد فولد 3 خواهد بود. قلم اس مخصوص توی این گوشی هست سامسونگ در تلاش است تا استفاده از صدف را آسان کرده و برای بهبود فروش، قیمت نهایی صدف خود را تا حدودی کاهش دهد. همچنین گفته می شود که گلکسی زد فولد 4 نیز همین گونه است دوربین های اصلی و فوق عریض استفاده از گلکسی اس 22 اولترا در نتیجه یکی از کاستی های اصلی خود را در نسل های فعلی بهبود می بخشد و درصد بیشتری از کاربران را به فکر این دستگاه ها می اندازد.

از Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 چه انتظاری دارید؟ در قسمت نظرات، نظر خود را با ما در میان بگذارید.