• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ صفحه نمایش های کشویی و کشویی دوگانه جدید را در ابعاد مختلف معرفی می کند

سامسونگ صفحه نمایش های کشویی و کشویی دوگانه جدید را در ابعاد مختلف معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ صفحه نمایش های کشویی و کشویی دوگانه جدید را در ابعاد مختلف معرفی می کند

برای اولین بار در سه سال گذشته نمایشگاه هفته نمایش 2022 با تمرکز بر آخرین پیشرفت‌ها در زمینه نمایشگرهای شخصی و سامسونگ با محصولات جدید خود از جمله پنل‌های OLED تاشو و کشویی یکی از شرکت‌کنندگان کلیدی این نمایشگاه است. علاوه بر طرح های تاشو دوبل مانند فلکس جی یا فلکس اس این شرکت کره ای که توسط سامسونگ در نمایشگاه CES در ژانویه به نمایش گذاشته شد، این بار محصولات بیشتری را نیز به نمایش گذاشت.

صفحه نمایش دوتایی تاشو و کشویی جدید سامسونگ

این غول فناوری کره ای نمونه اولیه نمایشگر OLED Flex G خود را در هفته نمایش 2022 ارائه کرد. این پنل OLED انعطاف پذیر را می توان دو بار به سمت داخل تا کرد تا دستگاه قابل حمل تری ایجاد کند. این شرکت همچنین از نمونه اولیه نمایشگر OLED Flex S خود رونمایی کرد که می تواند به داخل یا خارج تا شود.

سامسونگ دیسپلی همچنین یک صفحه نمایش 6.7 اینچی کشویی OLED را در این رویداد معرفی کرد. برخلاف صفحه نمایش های کشویی موجود که به صورت افقی کشیده شده اند، محصول سامسونگ به سمت بالا گسترش می یابد. این ویژگی منحصر به فرد می تواند تلفن های همراه را هنگام خواندن اسناد، مرور وب و پیمایش در برنامه های اجتماعی مفیدتر کند.

سایر تابلوهای نمایش داده شده در این نمایشگاه عبارتند از:

Samsung Flex Bar: صفحه نمایش افقی مانند سری Z Flip.

Samsung Flex Square: صفحه نمایش عمودی مانند سری Z Fold.

Samsung Flex G: دستگاه تاشو سه گانه با انتهای کوتاه تر، صفحه نمایش را می توان به سمت داخل یا خارج تا کرد.

Samsung Flex S: یک صفحه نمایش سه گانه ساده تر با سه بخش مساوی که به شکل یک صفحه نمایش عریض باز می شود.

Samsung Flex Note: یک لپ‌تاپ تاشو که از نیمه‌های آن می‌توان به عنوان صفحه نمایش یا ورودی استفاده کرد.

Samsung Flex Slide: یک صفحه نمایش کشویی که در آن می توان هر دو انتهای آن را برای تشکیل یک پانل بزرگتر از هم جدا کرد.

Samsung Flex Roll: دستگاه نمایشگر چرخشی که در آن قسمت اعظم صفحه را می توان در انتها در صورت عدم نیاز تا کرد.

صفحه نمایش تاشو جدید سامسونگ

صفحه نمایش تاشو جدید سامسونگ

برخی از این مفاهیم تاشو و نمونه های اولیه توسعه یافته توسط سامسونگ با طرح نامگذاری آنها همپوشانی دارند. برای مثال، G و S اساساً نمونه‌های اولیه دستگاه‌های درجه سوم هستند که پتنت‌های بسیاری برای آنها ثبت شده است. یا همچنین گزینه های rollover و drag.

مفاهیم جدید سامسونگ در دسته صفحه نمایش های کشویی قرار می گیرند، زیرا دارای یک پنل عمودی 6.7 اینچی هستند که برای ایجاد یک دستگاه بزرگتر به سمت بالا گسترش می یابد، و همچنین یک پنل افقی که می تواند از 8، 1 اینچ به 12.4 اینچ افزایش یابد.

در هر صورت نمایشگاه هفته نمایش 2022 این نمایشگاه در سن خوزه برگزار می‌شود و به غیر از نمونه‌های سامسونگ، فاکتورهای هیجان‌انگیزتری از آخرین پیشرفت‌های نمایشگر را نشان می‌دهد.

برخی از این فناوری‌های نمایشگر ممکن است در آینده در دستگاه‌های گلکسی سامسونگ در دسترس باشند، اما چارچوب زمانی خاصی برای چنین محصولاتی وجود ندارد. ممکن است سال‌ها طول بکشد تا این فناوری‌های نمایشگر نوآورانه در دستگاه‌هایی که در واقع در قفسه‌های فروشگاه هستند استفاده شوند.

نظر شما در مورد آخرین فناوری صفحه نمایش سامسونگ چیست؟