منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • سامسونگ در گلکسی آینده از سنسور ISOCELL HP3 200 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد

سامسونگ در گلکسی آینده از سنسور ISOCELL HP3 200 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ در گلکسی آینده از سنسور ISOCELL HP3 200 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد

کمتر از یک سال پیش، سامسونگ اولین سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی جهان را برای استفاده در تلفن های همراه معرفی کرد. اگرچه سنسور تصویر ISOCELL HP1 هنوز در هیچ گوشی هوشمندی استفاده نشده است، گفته می شود که سامسونگ در حال حاضر در حال توسعه جایگزینی برای این سنسور 200 مگاپیکسلی با نام احتمالی ISOCELL HP3 برای استفاده در گوشی های گلکسی خود است.

سنسور 200 مگاپیکسلی ISOCELL HP3 سامسونگ

طبق آخرین گزارش این نشریه گلکسی کلاب طبق گزارش ها، سامسونگ در حال حاضر روی سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی دیگری کار می کند که احتمالا ISOCELL HP3 نام دارد. اگرچه در حال حاضر جزئیات خاصی در مورد اندازه پیکسل، فرمت اپتیک یا پشتیبانی از سرعت و وضوح تصویر در سنسور آینده وجود ندارد، اما گفته می شود که این سنسور تصویر ممکن است با پیشرفت های مختلفی همراه باشد.

همچنین اطلاعاتی در مورد اینکه کدام گوشی هوشمند برای اولین بار از ISOCELL HP3 استفاده می کند، وجود ندارد. انتظار نمی رود گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 از سنسور 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ به عنوان گوشی های رده بالای خود استفاده کنند. طبق شایعات قبلی، Galaxy Z Fold 4 از یک سنسور تصویر 108 مگاپیکسلی مانند Galaxy S22 Ultra سامسونگ. شایعاتی نیز در مورد استفاده از آن وجود دارد گلکسی اس 23 با سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی وجود داشت اما هنوز خبری رسمی نیست.

سنسور 200 مگاپیکسلی ISOCELL HP3 سامسونگ

سنسور 200 مگاپیکسلی ISOCELL HP3 سامسونگ

در حال حاضر، اکثر تولیدکنندگان تلفن همراه از سنسورهای دوربین 50 مگاپیکسلی به جای 108 مگاپیکسلی در دستگاه های پیشرفته خود استفاده می کنند. با این حال، به نظر می رسد سامسونگ روی سنسورهای 200 مگاپیکسلی برای گوشی های هوشمند کار می کند. با توجه به فضای محدود تلفن های همراه و ضخامت کم آن ها، استفاده از حسگر تصویر 200 مگاپیکسلی می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد و باید دید که شرکت ها چگونه از این بخش پرافتخار بیرون خواهند آمد.

نظر شما در مورد استفاده از سنسور ISOCELL HP3 در گلکسی آینده سامسونگ چیست؟