سامسونگ در روز زمین از قاب قابل بازیافت گلکسی اس 21 و بند جدید گلکسی واچ 4 رونمایی کرد

سامسونگ در روز زمین از قاب قابل بازیافت گلکسی اس 21 و بند جدید گلکسی واچ 4 رونمایی کرد

سامسونگ در روز زمین از لوازم جانبی جدید سری گلکسی اس 21 و گلکسی واچ 4 خود رونمایی کرد که با همکاری آنها با طراح برجسته واتاسپون به اوج خود رسید. روز زمین هر سال در 22 آوریل جشن گرفته می شود و مراسم امسال همزمان با عرضه مجموعه ای از لوازم جانبی دوستدار طبیعت بود.

بله، در روز زمین امسال، سامسونگ او ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی هوشمند جدید و چشمگیر را با همکاری شان واترسپون منتشر کرد. این مجموعه شامل قاب گوشی های سری گلکسی اس 21 و بندهای سری گلکسی واچ 4 می باشد.این لوازم جانبی در نسخه های محدود، شیک و خلاقانه طراحی شده اند. سه قاب برای Galaxy S21 و سه بند ساعت برای سری Galaxy Watch 4 وجود دارد. شماره گیری ساعت اضافی را می توان از فروشگاه Google Play دانلود کرد.

قاب و بند جدید سامسونگ سازگار با محیط زیست هستند

این مجموعه لوازم جانبی سازگار با محیط زیست از مواد قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر ساخته شده است و از ابتکار قبلی سامسونگ در پیگیری پایداری و آگاهی از محیط زیست پیروی می کند. حاصل همکاری سامسونگ با طراحان برتر با تمرکز بر پایداری، مجموعه ای از لوازم جانبی شیک و مدرن موبایل است.

این کیس در سه رنگ مختلف با طرحی مشابه ارکیده، سحر و باران موجود است. قاب و بند ساعت از مواد TPU سازگار با محیط زیست و غیر سمی ساخته شده است که قابل بازیافت نیز می باشد.

به نقل از منبعمشتریان علاقه مند می توانند این لوازم جانبی جدید را از 22 آوریل به قیمت 50 دلار از طریق وب سایت سامسونگ دریافت کنند. این لوازم جانبی از طریق برنامه ای ویژه به دست می آید که در آن کاربران به صورت تصادفی برای دریافت هر یک از لوازم جانبی (مشابه قرعه کشی مشابه سایپا و ایران خودرو!) انتخاب می شوند. هیچ نشانه ای از تعداد لوازم جانبی که سامسونگ به تازگی در روز زمین رونمایی کرده است وجود ندارد.

آیا طرح و رنگ این قاب و بند جدید را دوست دارید؟ آیا فکر می کنید سامسونگ یک برند دوستدار محیط زیست است؟