منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • سامسونگ در حال کار بر روی هدست های واقعیت افزوده برای ورود به دامنه Metavers است

سامسونگ در حال کار بر روی هدست های واقعیت افزوده برای ورود به دامنه Metavers است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

متاورس جدیدترین بخش صنعت فناوری است. اگرچه درک عمومی از این مفهوم ممکن است کمی محدود باشد، شرکت های فناوری آن را مکانی می دانند که افراد می توانند در آینده نزدیک در آن حضور و فعالیت داشته باشند. پس از انتشار شایعات فراوان در مورد توسعه یک هدست واقعیت ترکیبی اخیراً مدیرعامل سامسونگ از طرف اپل تأیید کرده است که شرکت او در حال کار بر روی هدفون های واقعیت افزوده با هدف ورود به صنعت Metavars است.

هدست واقعیت افزوده سامسونگ

سال ها منتظر بودیم تا سامسونگ هدفون های واقعیت مجازی جدید را معرفی کند. این احتمال وجود دارد که این شرکت در نهایت به این صنعت امیدوار کننده بازگردد و متاوارز کلید ورود این غول کره ای به این عرصه است.

سامسونگ یکی از اولین شرکت هایی بود که هدفون های واقعیت مجازی خود را معرفی کرد. هدست های Gear VR به عنوان مشوق های پیش خرید گوشی های پرچمدار این شرکت در چند سال گذشته معرفی شده اند. این هدفون ها نیز گزینه های ارزان قیمتی بودند، زیرا تمام پردازش ها توسط خود گوشی هوشمند انجام می شد.

سامسونگ توسعه نسل جدیدی از هدفون‌های Odyssey و Gear VR را قبل از محبوبیت متاوار کنار گذاشت. بسیاری از تحلیلگران اخیراً این سوال را مطرح کرده اند که چرا سامسونگ در حال باز کردن جایگاه خود در صنعت به روی رقبای خود است. با این حال، به نظر می رسد که این شرکت برای مدت طولانی قصد انجام این کار را ندارد.

هدست واقعیت افزوده سامسونگ

هدست واقعیت افزوده سامسونگ

هان جان هی، مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس اخیراً در MWC 2022 به توسعه هدفون های واقعیت افزوده جدید که با پلتفرم های Metaworz کار می کنند، اشاره کرد. خان داخل مصاحبهدستگاه‌های متصل به فراجهان در حال حاضر یک مشکل بزرگ هستند، بنابراین ما وظیفه مقابله با این روند را بر عهده گرفته‌ایم و دیری نمی‌گذرد که تاثیر آن را می‌بینید.»

او جزئیات بیشتری در مورد خود هدفون ارائه نکرد. همچنین مشخص نیست که هدفون های واقعیت افزوده این شرکت چه ویژگی هایی ممکن است داشته باشند، چه یک صفحه نمایش سر، یک جفت عینک هوشمند یا سایر عوامل شکل. البته به گفته مدیرعامل سامسونگ، عرضه این دستگاه دور از دسترس نیست.

سامسونگ در حال حاضر در Metavars حضور دارد. حتی رویداد پرچمدار سری گلکسی اس 22 متاوار خودت بازی. بنابراین جای تعجب نیست که این شرکت اکنون علاقه عمیق تری به Metavars نشان می دهد.

نظر شما در مورد توسعه هدفون واقعیت افزوده سامسونگ برای ورود به دنیای متاوری چیست؟