• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند هند از شیائومی جلوتر است

سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند هند از شیائومی جلوتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند هند از شیائومی جلوتر است

در سال های اخیر رقابت بین سامسونگ و شیائومی بسیار بسیار بیشتر از همیشه شده است. این دو شرکت محصولاتی را با کیفیت و قیمت های متفاوت عرضه می کنند. اما اخیرا شاهد بودیم که سامسونگ در یکی از بزرگترین بازارهای گوشی های هوشمند در جهان از شیائومی پیشی گرفت. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

پیشی گرفتن سامسونگ از شیائومی در بازار گوشی های هوشمند هند…!

اخیراً همه چیز برای شیائومی در بازار هند خیلی خوب نیست. در نتیجه، حساب های او اخیرا مسدود شد و این شرکت متهم به پولشویی برای کاهش مالیات شد. ضربه دیگری توسط خود مصرف کنندگان به این شرکت وارد شده است که به نظر می رسد اکنون تمایلی به خرید دستگاه های این شرکت ندارند. در نتیجه، سامسونگ در ماه مارس رقیب اصلی خود در بازار هند را از بین برد. ما در مورد سامسونگ صحبت می کنیم که همیشه مشکلات زیادی در این بازار داشته است.

تحلیلگران کانترپوینت ریسرچ به این نتیجه رسیدند که سامسونگ در اولین ماه بهار با 22 درصد سهم از فروش دستگاه به برند شماره یک هند تبدیل شد و این شرکت 27 درصد از بازار را به دست آورد. رشد درآمد سامسونگ نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 9 درصد رسید. یکی از دلایل موفقیت یک ماهه این شرکت، فروش خوب سری گلکسی اس 22 و محصولات جدید سری M، A و F است.

سامسونگ از شیائومی جلوتر است

همانطور که خواندید، در ماه مارس سامسونگ شرکت شماره یک در هند شد. سامسونگ می گوید مشتریان برای هر کاری که انجام می دهیم مرکز توجه هستند. عرضه‌های موفق اخیر ما از سری گلکسی اس 22 و گلکسی A، تقاضای مصرف‌کنندگان زیادی را نشان داد که نتایج مارس را برای ما رکورددار کرد.

بهبود چشمگیر سامسونگ در فروش در ماه مارس نشان دهنده رشد دو رقمی این شرکت در سه ماهه آوریل تا ژوئن 2022 است. راجو پولان گفت: “ما تلاش می کنیم به طور مداوم به نظرات مشتریان خود گوش دهیم و همچنان تجربه ای از گوشی های هوشمند ارائه دهیم که ما را قادر به رشد می کند.” ، معاون ارشد Samsung MX Business در هند.

سامسونگ یک بیانیه مطبوعاتی در وب سایت خود در مورد موفقیت فروش خود در هند منتشر کرد، جایی که همچنین در مورد برنامه هایی برای آینده صحبت کرد. بنابراین، این شرکت می خواهد سهم بازار خود را در بازار هند در نیمه اول سال 2022 به 40 درصد برساند. این شرکت همچنین بر روی Galaxy A13، Galaxy A23، Galaxy A33، Galaxy A53 و Galaxy A73 تمرکز کرده است.

سامسونگ می خواهد با گوشی های میان رده خود 40 درصد بازار هند را تسخیر کند

به گزارش سایت خبری GizChinaدر مارس 2022، سامسونگ با 22 درصد از محموله ها و 27 درصد از درآمد بازار، برند پیشرو در بازار گوشی های هوشمند هند بود. بر اساس داده‌های منتشر شده توسط موسسه تحقیقاتی Counterpoint در هند، گسترش به موقع خط تولید 5G سامسونگ به سری‌های M، F و A و جذب مشتری قوی برای سری گلکسی S22 و پرچم‌داران تاشو به سامسونگ کمک کرده است تا در این زمینه پیشتاز شود. بازار هند. .

با توجه به اینکه صنعت به طور کلی با محدودیت های زیادی در زنجیره تامین مواجه است، این رشد عالی قابل ستایش است. در حالی که سامسونگ می تواند با استفاده از تخصص و مقیاس زنجیره تامین عمودی یکپارچه خود، کاستی های خود را بهتر جبران کند، نیل شاه، معاون تحقیقات Counterpoint، گفت سامسونگ شتاب زیادی برای سرمایه گذاری و حفظ برتری خود به دست آورده است. نظر شما در مورد اینکه سامسونگ در بازار هند از شیائومی پیشی گرفته است چیست؟