• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ تنها برای یک مدل از این دستگاه صفحه نمایش آیفون 14 را تولید خواهد کرد

سامسونگ تنها برای یک مدل از این دستگاه صفحه نمایش آیفون 14 را تولید خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ تنها برای یک مدل از این دستگاه صفحه نمایش آیفون 14 را تولید خواهد کرد

همانطور که می دانید اپل مدت هاست که به پتانسیل بالای صفحه نمایش های OLED پی برده و با شرکای کره ای مانند سامسونگ و ال جی برای ارائه نمایشگرهای لازم وارد همکاری های طولانی مدت شده است. طبق اخبار دریافتی، تولید صفحه نمایش آیفون 14 از سامسونگ تنها برای یک مدل از این دستگاه خواهد بود. اس ترنجی با من باش.

تولید صفحه نمایش در آیفون 14 از سامسونگ

از سال 2017، اپل نمایشگرهای OLED را برای گوشی های هوشمند خود از سامسونگ خریداری کرده است. اما غول کوپرتینویی اکنون می خواهد وابستگی خود را به این شرکت کره ای کاهش دهد. راس یانگ، کارشناس صنعت نمایشگر که پیش‌بینی‌هایش عموماً دقیق است، می‌گوید تنها یک مدل از سری آیفون 14 دارای نمایشگری است که منحصراً توسط سامسونگ ساخته شده است.

سامسونگ یک شرکت پیشرو در زمینه نمایشگر گوشی های هوشمند است. اما تولیدکنندگان دیگر در حال پر کردن شکاف با رقبایی مانند سامسونگ و ال جی هستند. این شرکت تنها تامین کننده پنل های OLED برای آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس بود. همچنین تنها شرکتی است که از فناوری هایی مانند اکسید پلی کریستالی با دمای پایین استفاده می کند.LTPO) و ترانزیستور لایه نازک (TFT) به خوبی در محصولات دیگر استفاده می شود. از سوی دیگر، اپل دارای پنل‌هایی است که توسط LG و BOE ساخته شده‌اند آیفون 13 و آیفون 13 مینی استفاده کرد.

امسال ظاهرا سامسونگ تنها تامین کننده صفحه نمایش ۶.۱ اینچی آیفون ۱۴ پرو خواهد بود و سفارشات آیفون ۱۴ پرو مکس ۶.۷ اینچی بین این شرکت و ال‌جی تقسیم خواهد شد. بر اساس گزارشی دیگر، 20 تا 25 درصد از سفارشات آیفون 14 با صفحه نمایش 6.1 اینچی توسط BOE انجام می شود و مابقی سفارشات به اضافه سفارشات برای نمایشگرهای 6.7 اینچی آیفون 14 مکس، بدیهی است که بین آنها تقسیم می شود. ال جی و سامسونگ.

تولید صفحه نمایش در آیفون 14 از سامسونگ

ظاهرا اپل قصد دارد از ال جی بخواهد که تنها برای یک مدل آیفون 14 پرو نمایشگر بسازد. زیرا این شرکت تجربه کافی در زمینه تولید پنل های هوشمند LTPO را ندارد و حتی به اندازه سامسونگ ظرفیت تولید نخواهد داشت. پنل‌های LTPO برای فعال‌سازی نرخ تازه‌سازی پویا بسیار مهم هستند و آخرین شایعه این است که مدل دیگری فقط از نرخ تازه‌سازی 60 هرتز پشتیبانی می‌کند.

مطابق با PhoneArena، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به احتمال زیاد دارای یک شکاف جدید در شکل و طراحی مشابه دایره و بیضی خواهند بود. همچنین انتظار می‌رود این مدل‌ها دارای یک حسگر اصلی جدید باشند که می‌تواند آنها را به بهترین تلفن‌های دوربین مدار برای سال 2022 تبدیل کند، و همچنین احتمالاً تراشه‌هایی که از فرآیند پردازش پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند. A15 Bionic سال گذشته ساخته شد و قدرت پیدا کرد.

مدل‌های معمولی و مدل‌های مکس ممکن است دستخوش تغییرات قابل‌توجهی شوند، اما ممکن است رم بیشتری نسبت به سری فعلی آیفون 13 ارائه کنند. انتظار می‌رود اپل گوشی‌های جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه کند. نظر شما در مورد تولید صفحه نمایش آیفون 14 از سامسونگ چیست؟