• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ برنده 71 جایزه طراحی بین المللی از جمله مدال طلا برای Galaxy Z Flip 3 شده است

سامسونگ برنده 71 جایزه طراحی بین المللی از جمله مدال طلا برای Galaxy Z Flip 3 شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ برنده 71 جایزه طراحی بین المللی از جمله مدال طلا برای Galaxy Z Flip 3 شده است

در مراسم iF Design Awards 2022 (International Design Awards)، یک مسابقه طراحی جهانی که سالانه در آلمان برگزار می شود، سامسونگ برنده 71 جایزه طراحی برای محصولات مختلف فناوری، از جمله سه مدال طلا، یکی از آنها یک گوشی تاشو بود. گلکسی زد فلیپ 3 شرکت مالک است، دریافت می کند.

سامسونگ برنده 71 جایزه بین المللی طراحی شده است

جینسو کیم، معاون مرکز مدیریت طراحی سامسونگ الکترونیکآنها از iF Design Awards 2022 بازدید کردند و در مورد مسیر فعلی شرکت صحبت کردند.

طراحی طرحی که ارزش‌های متغیر و فناوری‌های نوآورانه را ترکیب کند، مهم است.

مدال طلا برای Galaxy Z Flip 3 در جوایز طراحی سامسونگ

مدال طلا برای Galaxy Z Flip 3 در جوایز طراحی سامسونگ

از بین 11000 طرح ارائه شده از 57 کشور، سامسونگ 71 جایزه را از آن خود کرد که بالاترین تعداد در بین شرکت های دیگر است. یکی از محصولات این شرکت به نام پروژکتور Freestyle به دلیل قابلیت حمل بالا موفق به کسب مدال طلا شد. گلکسی زد فلیپ 3 نیز به دلیل طراحی منحصربفردش برنده جایزه مشابهی شد.

پروژکتور فری استایل

پروژکتور فری استایل

گلکسی زد فلیپ 3 برای طراحی که تجربه کاربری گسترده‌تری را با نمایشگر بزرگ‌تر تاشو در شکل جدید تاشو فراهم می‌کند، برنده جایزه طلا شد. این طراحی علاوه بر طراحی شیک با نمایشگرها و دوربین‌های روی هم، سهولت استفاده را به حداکثر می‌رساند و به کاربران اجازه می‌دهد تا اعلان‌های مهم را حتی زمانی که گوشی تا شده است ببینند.

جاروبرقی نازک در صورت درخواست

جاروبرقی نازک در صورت درخواست

گلکسی بادز 2 نیز برنده این جایزه شد، اگرچه سامسونگ مشخص نکرد که ایرباس در چه دسته هایی برنده این جایزه شده است. سومین و آخرین محصولی که موفق به کسب مدال طلا می شود، جارو شارژی Bespoke Slim است که به دلیل طراحی باریک و قابل حمل، به گونه ای طراحی شده است که راحت تر و استفاده از آن کمتر است.

نظر شما درباره موفقیت سامسونگ در کسب 71 جایزه بین المللی طراحی، از جمله سه مدل طلایی برای دسته بندی های مختلف محصولات چیست؟