• خانه
  • اخبار
  • سامسونگ از مواد بازیافتی برای کاهش هزینه تعمیر دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند

سامسونگ از مواد بازیافتی برای کاهش هزینه تعمیر دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سامسونگ از مواد بازیافتی برای کاهش هزینه تعمیر دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند

سامسونگ برای کاهش هزینه تعمیر گوشی های هوشمند از قطعات تعمیری ساخته شده از مواد بازیافتی استفاده خواهد کرد. این راه حل می تواند هزینه تعمیر دستگاه ها را کاهش دهد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، سامسونگ قصد دارد از قطعات ساخته شده از مواد بازیافتی برای تعمیر گوشی های خود استفاده کند. در این طرح از مواد بازیافتی مانند پلاستیک، فلزات و … برای ساخت قطعات تعمیری استفاده می شود. به گفته سامسونگ، این پروژه در 6 ماه آینده یا در سه ماهه دوم سال جاری آغاز خواهد شد.

در همین راستا سامسونگ به دنبال کاهش هزینه های تعمیر گوشی های خود است. به این ترتیب هزینه های مربوط به تعمیر گوشی تا 50 درصد کاهش می یابد. در حال حاضر برنامه ریزی برای اجرای این طرح در حال انجام است و شرکت به دنبال تایید و معرفی قطعات بازیافتی است. گزارش های منتشر شده در ژورنال کره ای نشان می دهد که این روش هزینه های تعمیر مصرف کننده را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. به عنوان مثال هزینه تعویض صفحه نمایش به نصف کاهش می یابد.

سامسونگ همچنین در تولید قطعات تعمیری از مواد بازیافتی به سطح استاندارد کیفیت پایبند خواهد بود. این شرکت قبلاً تلاش خود را برای محافظت از محیط زیست در تولید سری گلکسی اس 22 نشان داده است. در سال های اخیر مصرف پلاستیک و کاغذ در بسته بندی های این شرکت به شدت کاهش یافته است.