ساعت هوشمند OnePlus Rolling به طور تصادفی در وب سایت این برند کشف شد

ساعت هوشمند OnePlus Rolling به طور تصادفی در وب سایت این برند کشف شد

وان پلاس امسال مشغول ارائه محصولات خود است و به نظر می رسد آخرین محصول آنها ساعت هوشمند رولینگ وان پلاس باشد. سال گذشته شاهد اولین تلاش این برند برای ساخت ساعت هوشمند بودیم. اکنون زمان دومین تلاش OnePlus برای ساخت ساعت هوشمند است، اما این بار با هزینه کمتر و با نقص های کمتر.

طرفداران مدت ها منتظر بودند و می خواستند وان پلاس یک ساعت هوشمند بسازد، اما افسوس که چه زمانی ساعت وان پلاس منتشر شد، همه کمی ناامید شدند. این دستگاه به دلیل کمبود نرم افزار شخص ثالث، عجولانه و آزمایش نشده به نظر می رسید. علاوه بر این، تقریباً هیچ ویژگی هوشمند خاصی ارائه نمی داد و اشتباهات و خطاهای زیادی وجود داشت. اما ناامید کننده ترین ردیابی تناسب اندام بود که غیر قابل اعتماد و با اندازه گیری های اشتباه به نظر می رسید.

اما اخیراً شایعه شده است که این شرکت در حال کار بر روی ساعت هوشمند جدیدی به نام OnePlus Nord Watch است. با نگاهی به نام آن، مشخص می شود که به وضوح یک دستگاه پوشیدنی مقرون به صرفه تر از این شرکت خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد ساعت آینده OnePlus وجود ندارد. اما توییت اخیر یک خبرچین برجسته هندی نشان می دهد که نام دستگاه در عرض چند دقیقه در وب سایت رسمی OnePlus ظاهر شده است.

انتظار می رود ساعت هوشمند وان پلاس رولینگ در نیمه دوم سال 2022 همراه با اسمارت واش هوشمند وان پلاس رولینگ 3 به بازار عرضه شود. از سوی دیگر، شایعه شده است که یکی دیگر از اعضای خانواده غلتکی به نام Nord Buds تا 10 روز دیگر عرضه خواهد شد. در رویداد رسمی OnePlus با این حال، OnePlus 10R 5G و OnePlus Nord CE 2 Lite 5G ستاره های اصلی این رویداد خواهند بود.

نسل اول ساعت هوشمند OnePlus

ساعت موبایل وان پلاس

به جز نامی که اخیراً به صورت تصادفی منتشر شده است، اطلاعات زیادی در مورد جزئیات دومین تلاش وان پلاس برای ساخت ساعت هوشمند جدید در دست نیست. لازم به ذکر است گزارش ها گفته می شود قیمت این ساعت هوشمند مقرون به صرفه بین 70 تا 110 دلار خواهد بود. برای مقایسه، قیمت اولین ساعت وان پلاس 160 دلار بود.

اگرچه این دومین تلاش وان پلاس است، اما این شرکت این شانس را دارد که بسیاری از مشکلات ساعت های هوشمند نسل اول خود را حل کند. انتظار می رود وان پلاس نورد واچ نیز گزینه مقرون به صرفه تری نسبت به نسل اول خود باشد. اگر چنین است، منطق این است که ساعت هوشمند جدید باید نسبت به همتای گران‌تر خود توانایی کمتری داشته باشد.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد ساعت هوشمند مقرون به صرفه OnePlus باشید. آیا فکر می کنید ساعت رولینگ وان پلاس تجربه موفق تری برای این برند در زمینه گجت های پوشیدنی خواهد بود؟