• خانه
  • اخبار
  • ساعت هوشمند Huawei Watch GT 3 Pro در تاریخ 28 می 1401 معرفی می شود

ساعت هوشمند Huawei Watch GT 3 Pro در تاریخ 28 می 1401 معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساعت هوشمند Huawei Watch GT 3 Pro در تاریخ 28 می 1401 معرفی می شود

اگر به خاطر داشته باشید، ساعت هوشمند حدوداً 6 ماه پیش بود Huawei Watch GT3 رسما در دو سایز ارائه شد. تعویض این محصول توسط داخلی پرو ارائه شده است. امروز به طور رسمی اعلام شد که ساعت هوشمند Huawei Watch GT 3 Pro در تاریخ 28 می 1401 معرفی می شود.

Huawei Watch GT 3 Pro

این ساعت هوشمند جدید هواوی در رویدادی در چین در ساعت 19 به وقت محلی رونمایی خواهد شد. بله، این همان مراسم افتتاحیه است گوشی تاشو جدید هوآوی وجود دارد.

تاریخ عرضه هواوی میت ایکس اس 2 با نمایشگر تاشو خارجی اعلام شده است: 8 می 1401.

هوآوی هنوز جزئیات جدیدی از ویژگی های واچ جی تی 3 پرو منتشر نکرده است، اما این شرکت ویدیوی کوتاهی را در حساب کاربری Weibo خود منتشر کرده است که در آن به پشتیبانی از غواصی 30 متری اشاره شده است. البته معمولا استاندارد مقاومت در برابر فشار تا 5 اتمسفر یا عمق تقریبی 50 متر را در رقبا می بینیم. باید دید این شیرجه 30 متری چقدر متفاوت خواهد بود.

هوآوی قصد دارد با معرفی گوشی هوشمند تاشوی جدید خود که احتمالاً نسبت به Mate XS پیشرفت کرده است، نسخه پرو واچ GT 3 را عرضه کند و سبد محصولات خود را به روز نگه دارد.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دست نیست و از آنجایی که روز پنجشنبه هفته جاری است، انتظار داریم در روزهای باقیمانده اطلاعات بیشتری از جمله تیزرهای رسمی و شاید حتی شایعات بشنویم.

نظر شما در مورد محصولات احتمالی جدید هواوی چیست؟