• خانه
  • اخبار
  • ساعت هوشمند گوگل پیکسل با Wear OS 3.1 عرضه خواهد شد

ساعت هوشمند گوگل پیکسل با Wear OS 3.1 عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساعت هوشمند گوگل پیکسل با Wear OS 3.1 عرضه خواهد شد

سیستم عامل Wear را می توان یکی از مهم ترین و بزرگترین تلاش ها و همکاری های سامسونگ و گوگل برای ایجاد یک سیستم عامل پویا و قدرتمند برای گجت های پوشیدنی دانست. از سوی دیگر، شایعاتی در مورد ساعت هوشمند گوگل پیکسل به گوش می رسد که این دستگاه با Wear OS 3.1 عرضه خواهد شد. اس ترنجی با من باش.

ساعت هوشمند گوگل پیکسل احتمالا با نسخه جدید Wear OS عرضه خواهد شد

همانطور که می دانید، گوگل هرگز به دلیل توانایی خود در محرمانه نگه داشتن اطلاعات محصولات منتشر نشده شناخته نشده است و ساعت هوشمند مورد انتظار پیکسل واچ ممکن است در آستانه عرضه باشد. این ساعت هوشمند قدیمی احتمالا به زودی توسط گوگل معرفی خواهد شد.

به نظر می رسد شواهد جدیدی از ایوان بلاس نشان می دهد که ساعت هوشمند پیکسل با سیستم عامل Wear 3.1 در حال طراحی و توسعه است. اگر ذکر سیستم عامل برای شناسایی دستگاه کافی نبود، باید به این نکته اشاره کنیم که مدت هاست رمز داخلی این ساعت هوشمند با برند گوگل rohan (روهان) که عموماً موضوعی رایج در توسعه محصول.

البته افشای این اطلاعات به این معنی است که همچنان این احتمال وجود دارد که محصول مورد انتظار گوگل با نام مناسب و رسمی تری در نهایت وارد بازار شود و مهم ترین رقیب اپل واچ محسوب شود. شاید مهمتر از آن، ما اکنون تقریباً مطمئن هستیم که این ساعت هوشمند نسخه جدیدی از پلتفرم است سیستم عامل را بپوشید بعید است که تغییرات عمده ای نسبت به نسخه 3.0 سال گذشته ایجاد شود.

لازم به ذکر است که همه این مشکلات کاملاً منطقی هستند، زیرا گوگل قطعاً به نرم افزار جدیدی نیاز دارد تا به پیکسل واچ نسل اول بیشترین توجه را جلب کند. این مشکل در کنار سنسورهای مختلف قدرت و اندازه گیری، شاید مهم ترین دلیل مشتریان برای انتخاب این ساعت هوشمند باشد. سامسونگ در گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک به طور گسترده از سیستم عامل Wear OS استفاده می کند.

باید دید که آیا شایعات مربوط به تاخیر اخیر در ماه جولای ممکن است دروغ باشد یا خیر. زیرا گوگل در حال کار بر روی یک آموزش تعاملی برای اولین خریداران ساعت هوشمند خود است. اگر چنین است، می‌توانیم شاهد معرفی رسمی Pixel Watch در ابتدای کنفرانس I/O 2022 در ساعت 11 صبح و عرضه تجاری آن (حداقل در تعداد محدود) تا پایان همان ماه باشیم.

تصاویر در Google Pixel Watch

انتشار یک تیزر Google I / O و به دنبال آن یک اعلامیه بزرگ در ماه ژوئیه و سپس راه اندازی دستگاه در اواخر تابستان یا حتی اواخر اکتبر، هنوز امکان پذیر است، اما با یک فرد خوب، آگاه و قابل اعتماد مانند ایوان بلاس. ، که به ما می گوید: “الان زیاد طول نمی کشد” مطمئناً می توانیم رویای شروع را زودتر از آن داشته باشیم.

اما تا به حال در مورد ساعت پیکسل چه می دانیم؟ دانستن واضح کلمه ای بسیار قوی برای دستگاهی است که سال هاست موضوع شایعات و اخبار بسیاری بوده است. اما اگرچه ممکن است عاقلانه باشد که در مورد همه چیز شک داشته باشیم، مطمئناً می توانیم فرض کنیم که ساعت پیکسل از بهترین حسگرهای امروزی، ابزارهای سلامت خوب و طراحی یک دایره بدون حاشیه با یک تاج بزرگ در یک طرف الهام گرفته شده است. همچنین می توان از آن برای حرکت در رابط کاربری بدون لمس صفحه استفاده کرد.

ساعت هوشمند گوگل با 4 پیکسل

طبق نظر PhoneArenaاگر Fitbit Sense یک نشانه باشد، این ساعت هوشمند با فناوری پیشرفته مانیتورینگ ECG احتمالاً بازخورد مثبت کاربران را جلب می کند و در عین حال به موارد دیگری مانند سطح استرس، کیفیت خواب و ده ها نوع مختلف فعالیت ورزشی توجه می کند. پیکسل واچ همچنین دارای حافظه داخلی باورنکردنی 32 گیگابایتی است، درست مانند اپل واچ سری 7، به این معنی که گوگل از شما انتظار دارد که کارهای بیشتری (تا دو برابر بیشتر) نسبت به گلکسی واچ کلاسیک 4 و گلکسی واچ 4 انجام دهید. صرفه جویی کنید.

این نشان می دهد که پردازنده بسیار قدرتمندی مانند قلب تپنده پیکسل واچ وجود خواهد داشت، اگرچه نمی توان آن را خیلی دقیق پیش بینی کرد، اما شاید گوگل به فکر استفاده از تراشه تانسور در این ساعت هوشمند باشد. در پایان باید تاکید کرد که در حال حاضر اطلاعات زیادی از این دستگاه وجود ندارد اما می توان گفت زمان زیادی تا عرضه این ساعت هوشمند باقی نمانده است. نظر شما در مورد ساعت هوشمند گوگل پیکسل چیست؟