• خانه
  • اخبار
  • ساعت هوشمند گوگل دارای نسخه Fit با لبه های ضخیم و قیمت بالا خواهد بود

ساعت هوشمند گوگل دارای نسخه Fit با لبه های ضخیم و قیمت بالا خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساعت هوشمند گوگل دارای نسخه Fit با لبه های ضخیم و قیمت بالا خواهد بود

گوگل در حال آماده شدن برای عرضه اولین ساعت هوشمند این شرکت به نام پیکسل واچ است، اما به نظر می رسد این دستگاه تنها نیست. امروز منابع مدعی هستند که این دستگاه با مدل دیگری به نام Google Pixel Watch Fit جفت می شود که برخی از جزئیات آن قبلا در فضای مجازی به بیرون درز کرده است. در بررسی این مشخصات با ترنجی همراه باشید.

در گزارش جدیدی که این منبع منتشر کرده است، آنها می گویند که جزئیات دیگری از مدل ساعت هوشمند گوگل به نام Pixel Watch Fit را از کارمندان شرکت شنیده اند. اما مشخص نیست این ساعت همان پیکسل واچ است یا خیر.

زیرا نام Google Pixel Watch قبلا توسط این شرکت استفاده می شد ثبت علامت تجاری این احتمال وجود دارد که ساعت هوشمند آینده این برند پیکسل واچ نام داشته باشد. اما این گزارش اضافه می‌کند که Pixel Watch Fit ممکن است تفاوت‌هایی در طراحی و همچنین نام‌گذاری داشته باشد.

ساعت هوشمند گوگل دارای نسخه Fit با لبه های ضخیم و قیمت بالا خواهد بود

منبع او می گوید مدل Fit برخلاف مدل استاندارد که انتظار می رود صفحه نمایش تقریباً بدون حاشیه داشته باشد، حاشیه های بسیار ضخیمی در اطراف صفحه نمایش خواهد داشت. از نظر ساخت، برخلاف مدل بدنه استاندارد فولاد ضد زنگ، مدل Fit دارای بدنه آلومینیومی است. همچنین شایعه شده است که نسخه مشکی ویژه ای نیز ارائه خواهد شد.

انتظار می رود ساعت های هوشمند آینده این غول فناوری ماه آینده در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان Google I / O ارائه شود. از نظر قیمت، انتظار می‌رود Google Pixel Watch Fit حدود 400 دلار قیمت داشته باشد که گران‌تر از Samsung Galaxy Watch 4 و تقریباً برابر با قیمت اصلی خانواده Apple Watch 7 Series است. بنابراین طبق گزارش قبلی ممکن است قیمت آن از ساعت های فیت بیت بیشتر باشد.

آیا منتظر معرفی Google Pixel Watch و Pixel Watch Fit هستید؟ به نظر شما قیمت ساعت هوشمند گوگل قابل قبول است؟