منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ساعت هوشمند جدید OnePlus احتمالا در دست ساخت است

ساعت هوشمند جدید OnePlus احتمالا در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

وان پلاس یکی از شرکت های چینی شناخته شده در صنعت موبایل است که علاوه بر گوشی های هوشمند محصولات دیگری را نیز تولید و عرضه می کند. از سوی دیگر، ساعت های هوشمند همواره یکی از جذاب ترین گجت های دنیای فناوری بوده اند. اکنون، گزارش اخیر ادعا می کند که ساعت هوشمند جدید OnePlus احتمالا در دست ساخت است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

آیا ساعت هوشمند جدید OnePlus در راه است؟

شایعه جدیدی به تازگی منتشر شده است که ادعا می کند وان پلاس در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند جدید است. این شایعه توسط یوگش برار، یک افشاگر فناوری منتشر شد که اولین بار توسط 91Mobiles گزارش شد. شایعه شده است که وان پلاس در حال کار بر روی ساعت هوشمندی به نام برند Nord است که بدیهی است قیمتی مقرون به صرفه خواهد داشت.

به گفته یوگش برار، این شرکت احتمالاً اولین بار ساعت هوشمند OnePlus Rolled را در نیمه دوم سال پس از شایعات معرفی ساعت هوشمند Nord 3 OnePlus در هند عرضه خواهد کرد. قیمت تخمینی این ساعت هوشمند برای بازار هند بین 5000 تا 8000 روپیه است که تقریباً بین 65 تا 104 دلار است.

ساعت وان پلاس با قیمت 159 دلار رسما معرفی شد

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. از سوی دیگر، همچنین اطلاعاتی از مشخصات احتمالی ساعت هوشمند OnePlus Nord در دست نیست. شایعه شده است که ساعت هوشمند تمام سنسورهای مورد نیاز برای نظارت بر فعالیت های تناسب اندام شما را خواهد داشت.

طبق شایعات، ساعت هوشمند OnePlus Nord علاوه بر عملکردهای معمول، می تواند قدم های شما را بشمارد، ضربان قلب شما را کنترل کند، سطح اکسیژن خون شما و حتی وضعیت خواب شما را زیر نظر بگیرد.

ساعت هوشمند جدید OnePlus

به گزارش سایت خبری PhoneArenaجدا از اینکه ساعت هوشمند OnePlus Nord علاوه بر موارد معمول دارای ویژگی های ردیابی تناسب اندام خواهد بود، هیچ اطلاعاتی در مورد عمر باتری احتمالی، پردازنده داخلی، نمایشگر ساعت هوشمند و سایر عناصر فنی که خیلی ها واقعاً می خواهند وجود ندارد. چیزی برای شنیدن در مورد آن وجود ندارد.

باید امیدوار باشیم که وان پلاس از اشتباهات خود درس گرفته باشد. زمانی که وان پلاس ساعت هوشمند خود را عرضه کرد، این اولین ساعت هوشمندی بود که این شرکت تا به حال تولید کرد و متأسفانه آنقدرها هم عالی نبود. با گذشت زمان، OnePlus ساعت هوشمند خود را از طریق به روز رسانی های مختلف بهبود بخشید، اما این محصول آن چیزی نبود که در ابتدای عرضه انتظار داشتیم.

به طور رسمی تایید شده است که ساعت وان پلاس از RTOS به جای Wear OS استفاده می کند

باید منتظر ماند و دید که آیا این بار دومین ساعت هوشمند OnePlus می تواند از ابتدا یک ساعت هوشمند عالی باشد یا خیر. بسیاری انتظار محصولی عالی دارند، نه فقط یک ردیاب تناسب اندام عالی. نظر شما در مورد ساعت هوشمند جدید OnePlus چیست؟ به نظر شما این ساعت هوشمند می تواند محصولی مناسب و جهانی باشد؟