• خانه
  • اخبار
  • سازنده پوشیدنی صنعتی RealWear در حال خرید فناوری صدای Genba و Seattle است

سازنده پوشیدنی صنعتی RealWear در حال خرید فناوری صدای Genba و Seattle است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سازنده پوشیدنی صنعتی RealWear در حال خرید فناوری صدای Genba و Seattle است

سازنده پوشیدنی صنعتی RealWear در حال خرید فناوری صدای Genba و Seattle است
(لوگوی RealWear)

RealWear، سازنده فناوری‌های واقعیت پوشیدنی برای کارگران صنعتی مستقر در ونکوور، مستقر در واشنگتن، Genba مستقر در سیاتل را خریداری کرده است که نرم‌افزار آن به همان نیروی کار خدمت می‌کند.

Genba شعبه ای از استارت آپ نوآوری سیاتل است که توسط Pioneer Square Labs (PSL) و غول صنعتی سهامی عام Fortive در اورت، واشنگتن اداره می شود. Fortive به عنوان بخشی از خرید پنجشنبه 1.5 میلیون دلار در RealWear سرمایه گذاری کرد و به 23.5 میلیون دلار سری C که توسط RealWear جمع آوری و هفته گذشته اعلام شد اضافه کرد.

شرایط معامله اعلام نشده است. برند Genba و تیمی متشکل از هفت کارمند با RealWear ادامه خواهند داد و به طور جداگانه کار خواهند کرد.

کن لوستیگ، یکی از همکاران RealWear – موسس SVP برای امور شرکتی و حقوقی.

RealWear دستگاه‌های واقعیت افزوده مستحکم روی سر را با کنترل صوتی می‌فروشد که تبلت مجازی اندروید را درست زیر خط دید طراحی می‌کند. کارگران صنعتی از این محصول برای برقراری تماس‌های ویدیویی از راه دور، پیمایش اسناد، گردش کار مدیریت، فرم‌های تلفن همراه، و تجسم داده‌ها و سایر وظایف استفاده می‌کنند.

Genba اولین بار در می 2021 از حالت مخفی کاری خارج شد. برنامه تلفن همراه این استارت آپ به تیم های پشتیبانی کمک می کند تا کار را در سایت کامل کنند و دانش را از طریق تشخیص صدا که در واژگان خاص شرکت آموزش داده شده است، به دست آورند. ایده این است که با جایگزین کردن روش سنتی ضبط با قلم و کاغذ، ضبط و به اشتراک گذاری اطلاعات را بهبود بخشد.

“سرعتی که آنها از تولد ایده تا تحویل تجاری نرم افزار به برنامه کاربردی مورد استفاده تجاری توسط کارگران خط مقدم حرکت کردند، الهام بخش است، به ویژه در فضای صنعتی، که به دلیل حرکت روشمند و طولانی مدت و سخت گیرانه شهرت دارد. چرخه های آزمایش. “لوستیگ گفت.

Genba فینالیست طراحی UX سال در جوایز brooztechnology 2022 بود. کل بودجه آن مشخص نشده است.