• خانه
  • اخبار
  • سازمان های هنری واشنگتن “سرمایه گذاری تاریخی” 10 میلیون دلاری را از بنیاد پل آلن دریافت می کنند

سازمان های هنری واشنگتن “سرمایه گذاری تاریخی” 10 میلیون دلاری را از بنیاد پل آلن دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سازمان های هنری واشنگتن "سرمایه گذاری تاریخی" 10 میلیون دلاری را از بنیاد پل آلن دریافت می کنند

نمایشگاه هنر سیاتل
نمایشگاه هنر سیاتل در مرکز رویداد لومن فیلد چند سال پیش. (عکس از Vulcan)

سازمان‌های هنری در ایالت واشنگتن که تحت تأثیر این بیماری همه‌گیر قرار گرفته‌اند، روز سه‌شنبه از 10 میلیون دلار کمک مالی از سوی بنیاد خانواده پل جی آلن استقبال کردند.

بنیاد غیرانتفاعی ArtsFund این هدیه را اعلام کرد و آن را “سرمایه گذاری تاریخی در بخش هنر و فرهنگ واشنگتن” خواند.

این سازمان در حال تشکیل یک پانل مشاوره است که از سال آینده کمک های مالی را بین گروه های هنری، فرهنگی و قبیله ای توزیع می کند. کمک هزینه های شتاب جامعه در مبالغی از 2500 تا 25000 دلار اعطا خواهد شد. بودجه نامحدود است، به این معنی که سازمان ها می توانند از آن برای بالاترین اولویت های خود استفاده کنند.

جودی آلن، یکی از بنیانگذاران و رئیس این بنیاد که به نام مرحوم او نامگذاری شده است، گفت: “تعهد مشترک ما به یک جامعه سالم، پر جنب و جوش و فراگیر با سرمایه گذاری در سازمان های مختلف هنری و فرهنگی و افرادی که در سراسر ایالت ما به آنها خدمت می کنند آغاز می شود.” برادر و یکی از بنیانگذاران مایکروسافت.

پس از مرگ پل آلن در سال 2018، بنیاد آلن و سایر سازمان ها ابتکارات خود را تغییر دادند. این املاک اخیراً مجموعه اشیاء هوایی و نظامی او را فروخت و در ماه اوت اعلام کرد که مجموعه هنری میلیارد دلاری او به حراج گذاشته خواهد شد. سرنوشت موسسات سیاتل متعلق به آلن، از جمله سینما سینما و موزه کامپیوترهای زنده + آزمایشگاه، ناشناخته باقی مانده است.

پل آلن نمایشگاه هنر سیاتل را تأسیس کرد، نمایشگاهی که در مرکز رویداد لومن فیلد برای نمایش آثار منحصر به فرد و نوآورانه برگزار شد. یکی از ساکنان مکرر موزه هنر سیاتل، آثاری از مجموعه آلن در نمایشگاه SAM در سال 2019 به نمایش گذاشته شد.

سازمان های هنری واشنگتن "سرمایه گذاری تاریخی" 10 میلیون دلاری را از بنیاد پل آلن دریافت می کنند

هنرها به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند زیرا موزه ها، تئاترها و فضاهای نمایش مجبور به تعطیلی برای جلوگیری از گسترش ویروس شده اند. ArtsFund جامعه را برای اندازه‌گیری تأثیر نظرسنجی می‌کند. حدود 121 سازمان در واشنگتن پاسخ دادند و از کاهش 21 درصدی درآمد کل تنها در سال 2020 خبر دادند که مجموعاً 95.9 میلیون دلار ضرر داشت.

مایکل گریر، رئیس و مدیرعامل ArtsFund، در مصاحبه ای گفت: «از آنجایی که بخش ما به ارائه مزایای گسترده اقتصادی، اجتماعی و عاطفی ناشی از کووید ادامه می دهد، ما رهبری بنیاد خانواده پل جی آلن را در سرمایه گذاری در آینده صنعت خود جشن می گیریم. بیانیه.

وی افزود: «این امر مستلزم این است که همه ما برای ثبات بلندمدت دور هم جمع شویم و این گام بزرگی در این مسیر است».

ArtsFund انتظار دارد دستورالعمل های کمک مالی را در دسامبر منتشر کند و سازمان ها می توانند از ژانویه 2023 برای کمک مالی درخواست دهند.