منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ساخت یک کوله پشتی قابل بازیافت با حداقل 10 ماده پارچه ای مختلف

ساخت یک کوله پشتی قابل بازیافت با حداقل 10 ماده پارچه ای مختلف

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساخت یک کوله پشتی قابل بازیافت با حداقل 10 ماده پارچه ای مختلف

کوله پشتی شرکت آلمانی Vaude به صورت کاملا قابل بازیافت طراحی شده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، یک شرکت آلمانی به نام Vaud از روشی سازگار با محیط زیست برای ساخت کوله پشتی خود استفاده کرد. در این طرح به کمک فناوری پرینت سه بعدی می توان تجهیزات سازگار با محیط زیست را به صورت اولیه ساخت.

به گفته سازنده، این محصول 100 درصد قابل بازیافت است. همچنین در تولید آن از 10 متریال مختلف و ترکیبی از پارچه ها استفاده شده است. بدنه، تسمه ها و لایه پشتی از پلی اورتان ترموپلاستیک ساخته شده است که در بازیافت مخلوط تداخلی ایجاد نمی کند. سایر اجزاء مانند سگ ها را می توان قبل از بازیافت حذف کرد.

وود محصول خود را در قالب یک کوله پشتی قابل بازیافت بسیار راحت و کاربردی تولید کرده است تا بتوان محصولی باکیفیت را در قفسه فروشگاه قرار داد. مشارکت این شرکت با Oechsler در صنعت پلاستیک و مواد افزودنی باعث شد تا آنها از فناوری چاپ سه بعدی برای ساخت پانل لانه زنبوری برای این کوله پشتی استفاده کنند. این سازه از حداقل مواد برای بهبود پایداری و همچنین وزن معمولی استفاده خواهد کرد. این دو شرکت با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی، ساختارهای مشبک و سطوح سخت پنل این کیسه را تغییر داده اند تا عملکرد آن را برای توزیع بهتر فشار افزایش دهند.