• خانه
  • اخبار
  • سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین

سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین

سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین
brooztechnology Summit امسال به Block 41 باز می گردد، یک مکان سرپوشیده-باز در محله Belltown سیاتل. (عکس brooztechnology/کوین لیزوتا)

کمتر از یک روز تا بزرگترین رویداد سالمان، اجلاس brooztechnology 2022، پنجشنبه و جمعه در سیاتل فاصله داریم. اگر هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید، بلیط‌های محدودی از اینجا یا زیر برای حضور حضوری یا آنلاین موجود است.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید ممنون میشم تیم ما سخت کار می کند تا تجربه ای روشنگر، سرگرم کننده و رضایت بخش ایجاد کند، و کنفرانس امسال یکی از بهترین ها در تاریخ 11 ساله این رویداد است.

در اینجا جزئیات ضروری برای اطلاع از اینکه آیا شرکت خواهید کرد وجود دارد. (شرکت کنندگان ثبت نام شده نیز این اطلاعات را صبح امروز از طریق ایمیل دریافت کردند.)

سؤالات متداول GeekWire Summit: آنچه شما باید بدانید در صورت حضور حضوری یا آنلاین

زمان: درها از ساعت 8:30 صبح پنجشنبه 6 اکتبر باز می شوند. پس از ورود، از مهمانان دعوت می شود تا نشان خود را بررسی کنند و نشان خود را دریافت کنند. اولین جلسه اجلاس brooztechnology در ساعت 9 صبح آغاز می‌شود که شامل گفتگوی کنار آتش با بروس هارل، شهردار سیاتل است.

محل: واحد 41، خیابان بل 115، سیاتل، WA 98121. ورودی جلو در خیابان بل است. به دنبال لوگوی Block 41 و علامت brooztechnology Summit باشید.

توقفگاه خودرو: پارکینگ در خیابان در دسترس است، از جمله نقاط 2 و 4 ساعته در اطراف ساختمان و در شعاع 3 بلوکی که در ساعت 20:00 به پایان می رسد و می توان با برنامه PaybyPhone آن را کنترل کرد. علاوه بر این، 4 مکان پرداخت در یک دقیقه پیاده روی از محل وجود دارد (نقشه را ببینید).

دستور جلسه: برنامه کامل brooztechnology Summit را در سایت رویداد در اینجا در برگه “زمان بندی” ببینید یا اینجا را کلیک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ترکیب این پست اخیر را ببینید.

می خواهید به صورت مجازی تنظیم کنید؟ اجلاس brooztechnology از طریق پخش زنده برای شرکت کنندگان ثبت نام شده در دسترس خواهد بود و تمام جلسات در صورت تقاضا در عرض 24 ساعت در دسترس خواهند بود. بلیت حضور مجازی در اینجا یا در زیر موجود است. برای تماشای پخش زنده یک ایمیل با لینک و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

تن پوش: گاه به گاه تجاری، به جز جمعه که لباس سیاتل مارینرز به شدت تشویق می شود!

رسانه های اجتماعی: هشتگ رسمی brooztechnology Summit 2022 #2022GWSummit در توییتر، فیسبوک، لینکدین و اینستاگرام خواهد بود.

پوشش brooztechnology: خبرنگاران brooztechnology این اقدام را در طول نشست brooztechnology شرح خواهند داد. بخش پوشش اختصاصی ما را دنبال کنید. نکته ای دارید یا می خواهید با یکی از خبرنگاران کنفرانس ما تماس بگیرید؟ به ما در [email protected] ایمیل بزنید.

سلامت و امنیت: brooztechnology به سلامت و ایمنی شرکت کنندگان در رویداد متعهد است و به پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی محلی و دولت برای اطمینان از رفاه افرادی که در اجلاس brooztechnology 2022 شرکت می کنند، ادامه خواهد داد. ما از همه مهمانان می خواهیم که به طور کامل واکسینه شوند. ماسک و ضدعفونی کننده دست در محل موجود خواهد بود. ما همچنان به به روز رسانی خط مشی خود در رابطه با بهداشت عمومی محلی و دستورالعمل های دولتی در حین تکامل آنها ادامه خواهیم داد.

سوالات: با ما در [email protected] تماس بگیرید.

ثبت نام در Eventbrite