• خانه
  • اخبار
  • زولیلی مدیرعامل سابق نوردستروم و دامپزشک تجارت الکترونیک تری بویل را به عنوان رئیس و مدیرعامل جدید انتخاب کرد.

زولیلی مدیرعامل سابق نوردستروم و دامپزشک تجارت الکترونیک تری بویل را به عنوان رئیس و مدیرعامل جدید انتخاب کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
زولیلی مدیرعامل سابق نوردستروم و دامپزشک تجارت الکترونیک تری بویل را به عنوان رئیس و مدیرعامل جدید انتخاب کرد.

زولیلی مدیرعامل سابق نوردستروم و دامپزشک تجارت الکترونیک تری بویل را به عنوان رئیس و مدیرعامل جدید انتخاب کرد.
تری بویل، رئیس و مدیرعامل جدید زولیلی. (عکس زولیلی)

تری بویل به عنوان رئیس و مدیرعامل جدید خرده‌فروشی آنلاین زولیلی مستقر در سیاتل انتخاب شده است، اقدامی که روز دوشنبه توسط شرکت مادر Qurate Retail Inc اعلام شد.

بویل جانشین جف یورسیسین، مدیرعامل سابق آمازون و مدیر عامل شاپ‌باپ می‌شود که در ماه می 2018 به‌عنوان مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران قدیمی، Darrell Cavens، زولیلی را بر عهده گرفت.

سخنگوی زولیلی گفت که یورسیسین تصمیم گرفته است در 1 فوریه استعفا دهد.

بویل سابقه طولانی در خرده‌فروشی و تجارت الکترونیکی دارد، از جمله در Nordstrom، که پس از خرید HauteLook توسط خرده‌فروش مستقر در سیاتل در سال 2011، به آن پیوست. در Nordstrom، بویل رهبری طراحی و راه‌اندازی Nordstromrack.com و رئیس Nordstromrack.com را بر عهده داشت. و HauteLook.

در سال 2017، او همچنین به عنوان رئیس باشگاه ترانک، بخشی از Nordstrom که بر خدمات شخصی و آنلاین سبک شخصی تمرکز دارد، مسئولیت را بر عهده گرفت.

اخیراً، بویل بنیانگذار و رهبری Behold است، استارتاپی که توسط اسپنسر راسکوف، مدیرعامل سابق Zillow حمایت می‌شود، که بر استفاده از هوش مصنوعی و سبک شخصی برای نوآوری در خرید آنلاین زنان تمرکز دارد.

دیوید راولینسون دوم، رئیس و مدیرعامل Quarate در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: تری ترکیبی از تجربه عمیق در خرده‌فروشی، برندسازی و تجارت الکترونیک، تجربه افزایش دهنده رشد و غرایز کارآفرینی دارد. “من مشتاقانه منتظر دیدگاه و رهبری جدید او هستم زیرا شرکت در تلاش برای بازگشت به رشد و بهبود ارائه تجربیات دیجیتالی فراگیر و شخصی شده برای مشتریان Zulily است.”

یورسیسین قبل از پیوستن به Zulily، 14 سال را به عنوان مدیرعامل و مدیر عامل آمازون گذراند و چندین تلاش خرده فروشی پوشاک این شرکت را رهبری کرد. او معاون Softline Private Brands، برندهای مد خصوصی آمازون، و قبلاً معاون تمام لباس های آمازون بود. او همچنین هفت سال را به عنوان مدیر عامل شرکت تابعه Shopbop، یک خرده‌فروش آنلاین لباس که آمازون در سال 2006 خریداری کرد، گذراند.

Zulily در سال 2013 عمومی شد و توسط Qurate به مبلغ 2.4 میلیارد دلار در آگوست 2015 خریداری شد.

گروه خرده فروشی Qurate مستقر در وست چستر، پنسیلوانیا، شامل هفت برند است – QVC، HSN، Zulily، Ballard Designs، Frontgate، Garnet Hill و Grandin Road.