منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • زمان رویداد هیچ چیز مشخص نیست: 3 آوریل 1401

زمان رویداد هیچ چیز مشخص نیست: 3 آوریل 1401

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
زمان رویداد هیچ چیز مشخص نیست: 3 آوریل 1401

یکی از بنیانگذاران برند وان پلاس، کارل پی، در تلاش برای ساخت یک برند است هیچ چی به روشی مرموز و جالب ادامه دهید. می دانیم که محصول جدید این برند احتمالا یک گوشی اندرویدی با تراشه اسنپدراگون است، اما اطلاعات رسمی چندانی در مورد آن نداریم. خوشبختانه امروز زمان رویداد هیچ چیز مشخص نیست و باید 3 آوریل 1401 را برای این برند بررسی کنیم.

هیچ اتفاقی

در پوستر رسمی Notting، عنوان THE TRUTH را می بینیم. چهارشنبه اولین هفته سال 1401 برای عرضه یک محصول جدید است. این مراسم ساعت 17:30 به وقت تهران برگزار می شود.

هیچ اتفاقی

هیچ اتفاقی

احتمالا حرف C را در پوستر خواهیم دید. معنی این حرف انگلیسی مشخص نیست.

این اعلام زمانی منتشر می شود که اعلام شد این برند در حال آماده شدن برای عرضه اولین گوشی هوشمند خود در ماه آینده است. اخیراً در یک عکس ظاهراً لو رفته، او در حال نشان دادن یک گوشی هوشمند به مدیرعامل کوالکام، کریستیانو آمون، دیده شده است.

نمونه اولیه گوشی هوشمند هیچ چیز در دستان مدیرعامل این شرکت دیده نشد

کمی بیش از یک سال پیش، Nothing برند Essential را خرید. کارل پی گفت:

ما نمی توانیم صبر کنیم تا در رویداد بعدی بفهمیم در Nothing چه می کنیم.

با این حال، او به طور رسمی اعلام نکرده است که قصد دارد چه دسته محصولاتی را معرفی کند، اما گفت که با کوالکام برای استفاده از پلتفرم اسنپدراگون (که بیشتر به خاطر پردازنده های گوشی های هوشمندش شناخته شده است) همکاری خواهد کرد. سال گذشته، Nothing اولین محصول خود را معرفی کرد: یک جفت هدفون بی سیم.

ایرباس Nothing Ear 1 با طراحی واضح و متفاوت رسما معرفی شد

اطلاعات کمی در مورد مشخصات یا ویژگی های گوشی هوشمند Nothing مورد بحث وجود دارد. گزارش شده است که ممکن است شامل عناصر شفافی مانند طراحی در باشد هدفون گوش 1 این شرکت دیده شده اما خبری از ویژگی های سخت افزاری آن نیست.

این برند اخیراً آدام بیتس، یک رهبر سابق طراحی در Dyson را به عنوان مدیر طراحی خود استخدام کرده است و می گوید که او به همکاری با Teenage Engineering مستقر در استکهلم برای کمک به طراحی طراحی پیشرفته این برند ادامه خواهد داد.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید کارل پی می تواند برند موفقی مانند وان پلاس ایجاد کند؟ البته وان پلاس زود بود!