منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • رگولاتورهای ایالات متحده به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد خرید مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد به ارزش 68.7 میلیارد دلار هستند.

رگولاتورهای ایالات متحده به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد خرید مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد به ارزش 68.7 میلیارد دلار هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022
مایکروسافت در حال پیشنهاد خرید Activision Blizzard است، غول بازی که در پس فرنچایزهایی مانند Warcraft Diablo، Overwatch، Call of Duty و Candy Crush قرار دارد. (تصویر مایکروسافت)

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده از مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد درخواست کرده است تا “اطلاعات و اسناد اضافی” را برای بررسی خرید 68.7 میلیارد دلاری این غول فناوری از سازنده بازی ارائه دهند.

این درخواست که توسط کمیسیون تجارت فدرال در 5 مارس ارائه شد، روز دوشنبه توسط Activision Blizzard در اسناد به کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد. این یک گام متداول در چنین بررسی گسترده ای از ادغام است و لزوماً به پتانسیل FTC برای تلاش برای مسدود کردن یا تحمیل شرایط بر معامله اشاره نمی کند.

Activision Blizzard در مستندات گفته است که انتظار دارد این معامله در سال مالی مایکروسافت، پایان 30 ژوئن 2023، تکمیل شود، که همان برنامه زمانی است که شرکت ها در اعلامیه اولیه ژانویه ارائه کردند.

سهامداران اکتیویژن بلیزارد در جلسه ویژه ای که برای 28 آوریل برنامه ریزی شده است، به این معامله رأی خواهند داد.

این معامله بزرگترین خرید در تاریخ ردموند خواهد بود که خرید لینکدین به ارزش 26 میلیارد دلار در سال 2017 را تحت الشعاع قرار خواهد داد. مایکروسافت با افزودن به کسب و کارهای بازی های ویندوز رایانه شخصی و ایکس باکس خود، می گوید که پس از درآمد، به سومین شرکت بزرگ بازی تبدیل خواهد شد. تنسنت و سونی.

در ماه فوریه، مایکروسافت مجموعه‌ای از «اصول اپ استور باز» را برای فروشگاه ویندوز و بازارهای بازی‌های آینده خود منتشر کرد و سعی کرد از یکی از ایرادات قانونی احتمالی به این معامله جلوگیری کند.